Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Var Mı Tırları Seven ? :D

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Kamyon tonlarca ağırlıkla yere bastığı anlarda gücü yeterse ya patinaj çeker ya ön tarafını havaya kaldırır; benim kamyonumda 25 ton yük varken patinajla karışık ön tekerler yerden kesilirdi..

Aynen :yeah: bencede başka türlü kaldıramazdı kanımca...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o kadar yükle olan kalkışa bakın ya.. şaka gibi

O yük ona birşey değil Ogün, adamlar ben kamyonla 20-30km ile çıktığım yokuşta beni 30-40ton yükleriyle 50-60km hızla solluyorlardı.

Emin ol o yükün bir misli daha olsa gene aynı şekilde kalkar o tırların gücü akıl almaz derecede yüksek, arkasında dorse olmayan bir >500Hp Volvo ya da Scania yeşil ışıkta şaşırtıcı derecede binek arabayı zorlayabiliyorlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O yük ona birşey değil Ogün, adamlar ben kamyonla 20-30km ile çıktığım yokuşta beni 30-40ton yükleriyle 50-60km hızla solluyorlardı.

Emin ol o yükün bir misli daha olsa gene aynı şekilde kalkar o tırların gücü akıl almaz derecede yüksek, arkasında dorse olmayan bir >500Hp Volvo ya da Scania yeşil ışıkta şaşırtıcı derecede binek arabayı zorlayabiliyorlar..

aynen tolga bey bizde var bi tane axor 1840 tır dorseyi çıkardığınızda benim fiorino aracımdan daha seri oluyo :claps: kırmızı ışıklarda zaten kalkışta birinci.Sürekli patinaja düşüyor lasitkler...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.