Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kırılan Sis Farı Ve Delik Tampon- Tavsiye

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. Nev-i Şahsına münhasır itin biri park halindeki arabama sol arkadan çarpıp kaçmış. Resimde de görüldüğü üzre tamponda delik de var. Arabayı yeni aldım ve ilk arabam. Ne yapmalı ne etmeli çok anlamam. Kaskoya mı yaptırmalı? Servisine mi götürmeli? Yoksa sanayide mi yaptırmalı? v.b gibi bir sürü fikir arasında kararsız kaldım. Arabanın değerini mümkün olduğunca düşürmeden en etkili tamiratı nasıl yaptırırım bilemedim. O yüzden değerli fikirlerinizi almak istedim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

post-8369-0-22259200-1425803115_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sis farı takılır delik yer de kapatılır boyanır; bu kadarcık tamirat gördü diye arabanın değerini düşürecek adam benle muhatap olmasın kalbini kırarım :)

Ramazan V. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle geçmiş olsun.Servise giderseniz tamponu değiştirirler.Bu da masraflı olur.Şahsi fikrim iyi bir ustaya danışmak.Eğer değiştirilmesine gerek kalmadan bir işlem yapabilirlerse yaptırın.Yapamazlarsa kaskodan başka secenek kalmıyor.Geçmiş olsun tekrar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sis farını yedek parçacıdan kendiniz alın,kaskonuzda varmış Auto King'e gidip kaskonuzu delmeden bir güzel tamponunuzu, sonrasında da sis farınızın montajınızı yaptırın.

Turgut Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.