Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

İlginç Bir Durum (Cam Ile Ilgili)

hüseyin ipek

Soru

Arabayı park ettikten sonra kitleyip gidiyorum.Tekrar geldiğimde yolcu kapısının camı sonuna kadar açık.Bir iki defa aynı manzarayla karşılaştım.Bugün yine aynı durum başıma geldi.Okulda öğle yemeği için çıktığımda yine aynı cam sonuna kadar açık.Sabah kapalı bıraktığımdan eminim.Her zaman da olmuyor.Sebebini çözebilmiş değilim.Yaşayan var mı acaba böyle bir problemi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende 2000 focus varken oluyordu. kumandaya basılı tutup kapatıyordum camları ön sol cam kendiliğinden tekrar açılıyordu. ben kapatıyorum o açılıyor, o açıldıkça ben kapatıyordum bayağı sinir etmişti o zmnlar :)

çözümü arabanın içindeyken camı kendim düğmeden kapatarak yapınca oldu. ara ara yine yapıyordu, havalar serinleyince düzeldi.

ama sizin sorunun hava şartlarıyla alakası yok gibi.

tavsiyem camı tam kapatmayın azıcık açık bırakarak deneyin o zmn böyle bir sorun olacak mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Az önce tüm camları içerden actım dışarı çıkıp kumandaya basılı tuttum. Sadece sürücü ve yolcu camlarını kapattı arka camları da kapatması gerekiyor diye biliyorum ben.Biryerlerde var bir terslik ama anlamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Az önce tüm camları içerden actım dışarı çıkıp kumandaya basılı tuttum. Sadece sürücü ve yolcu camlarını kapattı arka camları da kapatması gerekiyor diye biliyorum ben.Biryerlerde var bir terslik ama anlamadım

Ayarları bozulmuş,onları yapmalısınız. Sitede ve klavuz da nasıl yapıldığına dair yönlendirme mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ayarları bozulmuş,onları yapmalısınız. Sitede ve klavuz da nasıl yapıldığına dair yönlendirme mevcut.

Sanırım hallettim.Sitede araştırdım ,daha önce bir arkadaşın Bmax aracında başına gelmiş.Orada verdiğiniz  talimatları uyguladım.Şimdilik sorun yok.Nasıl çözdüğümü buraya da yazmak istiyorum:

Öncelikle aracın kontağını açık duruma getiriyorsunuz.(Çalıştırma evresinin bir önceki pozisyonu).Sonra hangi camda ayar yapacaksanız sürücü tarafındaki düğmelerden o camı sonuna kadar açıyorsunuz.Bu aşamadan sonra ayar yapacağımız camın olduğu koltuğa geçiyoruz ve aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

1. Cam tamamen kapanana kadar düğmeyi kaldırınız ve tutunuz.(3 sn basılı tutun)

2. Düğmeyi bırakınız.

3. Düğmeyi bir saniye daha kaldırınız.(ben bunu yine 3 sn yaptım)

4. Cam tamamen açılana kadar düğmeye basınız ve basılı tutunuz.(3sn)

5. Düğmeyi bırakınız.

6. Cam tamamen kapanana kadar düğmeyi kaldırınız ve tutunuz.(3sn)

7. Camı açınız, sonra otomatik olarak kapatmaya çalışınız.(Son evrede camı açtınız.araçtan inin kontağı çıkarın ve aracın dışından kapatma düğmesine basılı tutun.Cam otomatik olarak kapanacaktır .Herbir cam için bu işlemi tekrar edin.)

8. Cam otomatik olarak kapanmazsa sıfırlayıp işlemi yeniden gerçekleştiriniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.