Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Return of the MADMAX5

Tevfik

Önerilen Mesajlar

fena bir filme benzemiyor...fragmanından ama immortals geldiyse mutlaka 3 boyutlu seyredilmeli derim 300 spartanın yönetmeninden...

tentenin maceraları cocuklugumuzun vazgeçilmez kahramanı bence animanyon teknolojisinin son ürünü...3d gidilebilir..cünkü steven amca var olayın mutfagında...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

in time...akşam seyredildi...gelecek yüzyılda insanlar yaşam süresini gösteren kolundaki bir barkodla doguyurlar..kahve içeceksin ömründen 2 dakika veriyorsun...sana verilen süre 25 yıl...ve otobüse biniyorsun 2 dakika...araba alıcaksın spor 50 yıl..falan..konu ilginç sonrası film çöküyor...yinede bilimkurgu türüne farklı bir yaklaşım zaman zaman geçmişteki logans run (loganın kaçısı) filminin izinden gidiyor..ama...biraz kas yapmış justini oyuncu olarak göremiyorum...tırt yani..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

in time...akşam seyredildi...gelecek yüzyılda insanlar yaşam süresini gösteren kolundaki bir barkodla doguyurlar..kahve içeceksin ömründen 2 dakika veriyorsun...sana verilen süre 25 yıl...ve otobüse biniyorsun 2 dakika...araba alıcaksın spor 50 yıl..falan..konu ilginç sonrası film çöküyor...yinede bilimkurgu türüne farklı bir yaklaşım zaman zaman geçmişteki logans run (loganın kaçısı) filminin izinden gidiyor..ama...biraz kas yapmış justini oyuncu olarak göremiyorum...tırt yani..

kaliteli görüntü var mı cinema mı bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cinema çekimi izlenildi zaten cok görsel efekt yok...filmin en sacma yönü ise şu mesela yaşam süren kolunda şu şekilde....bilegin üstünde

0025:11:56:05 ok...tamamda mesela benimki daha fazla veya daha az hemen bileklerimizi yapıştırıyoruz aktarma yapıyoruz alıp veriyoruz zamanımızdan...ok burası da iyi...ama mesela ben seni yolda yakalıyorum ulan gel bakayım ben belayım deyip koluna dayayıp zamanını alıp seni ödlürebiliyorum...peki bu kadar kolay olurmu hiç herkesin birzaman şifresi kodu olmalı ki alıp verebilsin...post it makinaları kalkmış..yerine alet öyle ödüyorsun ömründen falan..fikir iyi..filmdeki hatunlar güzel...bu kod olmaması saçma..

tenten afm de imax 3d film o yüzden mutlaka orda seyredilmeli...diyorum....immortal girmemiş henüz...ben stilleri biliyoruz..komedi filmlerinden ama orta puan almış çok iyi degildir mutlaka vaki geçirmek içindir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.