Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Return of the MADMAX5

Tevfik

Önerilen Mesajlar

teşekkür ederim ama hurts dinlemeni tavsiye ediyorum şimdi de.....sitede var ama mutlaka dinle...2000liyılların depeche mode ilan edildi ve şarkıları hakikaten cok güzel...happines adlı albümünü şiddetle tavsiye ediyorum.....

john carpenterin the ward koğuş galiba geldi izlenebilir.....tavsiye.......

yok dayanamadım sana mail yoluyla hurtsun en begendiklerimi gönderiyorum...lütfen dinle...misin yok...direkt emir kipi.....

Abi emrin başım üstüne, mailleri gördüm ama oğlanın yatmasını bekliyorum şu an tepemde tek parmak yazıyorum deminden beri..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

böyle bişile kim uyanmak istemezki.................

Hastasıyım şu Rihannanın yaa....Nasıl güzel bişeydir bu hatun böyle abi...Kanka şu video bulma olayında senin üstüne adam tanımıyorum valla...Çok sağol,gözümüz gönlümüz açılıyo be.... :kızgın:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hımmmmmmm fıkra vakti ozaman.....

bir adam hocaya gider ve sorar......

hocam ben herzaman 5 vakit namazımı kıldım..orucumu tuttum..zekatımı verdim..hacca gittim...benim sonum cennet olurmu....

hoca....derki eger dediklerini yaptıysan elbette cennet seni karşılayacaktır...

peki cennette neeler var der adam..

hoca derki kevser şarapları ve dünya güzeli HURİLER..............karşılayacak seni..............

peki der adam...hoşuna gider bu söz...

ya hocam benim eşimde benim gibi namazında niyaznda oda cenneti hakedermi..

hoca der...elbette oda cenneti hakeder.....

peki der adam...

onu cennette ne karşılayacak......

onuda dünyada görülmemiş meyveler ve NURİLER.........KARŞILAYACAK......

adam bu son söze içerler........oradan ayrılır.......eve gelir bide ne görsün.......

eşi namaz kılmakta....ve egilmiş rukü vaziyetinde.......

gider bir tekme çakar.......

ULAN KARI ÖBÜR DÜNYADA OROSPULUGAMI HAZIRLANIYON.......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kanka...room in rome...diye bi film izliyom iki hatun var cıplak tüm film boyunca amanınnnnnnnn amanınnnnnnnn sus sus caktırmadan izliyom......

http://www.youtube.com/watch?v=4R1h5t4E4fg

Ben sevmiyom lezbo muhabbetini kanka,sapık şeylerden hoşlanmam pek... <_< Erkek zanneden kadına erkek bulmak lazım zaten...Ehehehee.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.