Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Pedal Aydınlatma

Mete Yılmaz

Soru

Merhaba,

Focus 2,5 Trend X aracımın hem sürücü hem de ön yolcu tarafında , pedalların hemen üstdünde boş dular olduğunu farkettim, Sadece ampül takarak aktif hale geleceğini düşünerek bagaj ampülü ile denedim fakat ne yaptıysam çalışmadı. Sorunun nasıl çözülebileceğini bilen arkadaş var mı???

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bilgi için teşekkürler, mümkünse hangi servis yaptı, telefon numarası var mı mümkünse, Tur Oto daki servis elemanları ile görüştüreyim.

Yalnız gem modülü topidonun alt kısmında, torpidonun sökülmesine gerek varmı ki acaba

Gem modülün değişmesi gerektiğini söyleyen de servis

Ben Mersin'de yaptırdım. Torpidonun sökülmesi çok basit. Sadece kapak çıkıyor ve iç tarafı. Toplam 2 dakika sürmez torpido.

Siz bu şekilde tarif edin elektrik ustasına. Tavana giden aydınlatma lambasının gem çıkışından bağlantı yapılacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bunu buraya yazarak konuyu hortlatmış bulunuyorum. Fakat bir sorum olacaktı. Daha önce AUX bağlantısını klima tetikleyicisinin gövdesi gibi saçma bir yerde bulduğumu anlatmıştım. Pedal aydınlatması duyları için de aynı şey söz konusu mudur? Aradım ama ne kadar aradıysam da bulamadım. Duyları göğüsün içinde bir yere saklamış olabilirler mi? Bu arada bendeki araç Collection ve Valencia üretimi. Benzer durumdan muzdarip olanlar veya bilgi sahibi olanlar varsa, aydınlatırlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.