Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Belçika'da Son Yılların Özetini Gösteriyor !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Lommel, Belçika, 12 Ekim 2011

Kalite. Yeşil (çevreci). Güvenli. Akıllı. Tüm yeni Ford modelleri ve bu dört sütun etrafında inşa edilmiştir ve bunun sonucu olarak, Ford'un mevcut araç aralığı en rafine, en çevreci düşünceli, güvenli ve şirketin 103 yıllık geçmişinin teknik açıdan en ileri düzeydedir.

Ford'un gelişmiş ECOnetic teknolojileri ve genç sürüş alışkanlıkları (my key) ve sürücü kalp sağlığı monitör (heart rate monitor) araba koltukları için tasarımlar ebeveyn kontrolü sağlayan rüzgar tüneli testleri sayesinde kabin içi gürültü seviyesinin azaltılması, Ford misyonunu müşterileri için olağanüstü bir sürüş ve sahiplik deneyimi sunmak için sürekli çaba göstermektedir.

Buradaki Tüm Özellikleri Ve Detayları Sitemizde zaten anlatmıştık...Ford ise Belçika'da Tüm özellikleri bir arada tekrar tanıtmış oldu..

Özetle bir kaçını sayalım; Focus'da gördüğümüz Kasis testleri,Evos,Vertrek,Focus Araç içi Ambiyans (aydınlatma),Sessizlik,Dokunulan Malzemeler,ECOnetic ve Electirikli Araçlar,MyKey,Ş.içi Güvenlik (active city stop),airbags,sync,Ford Kapı Darbe Koruma,sürücü kalp sağlığı,Araçtan Araca....vb

Hemen buluşmadan fotoları ekleyelim... Sizi okumaktan yormayalım :D

fordrevealed006.jpg

fordrevealed008.jpg

fordrevealed009.jpg

fordrevealed011.jpg

fordrevealed026.jpg

fordrevealed027.jpg

fordrevealed029.jpg

fordrevealed030.jpg

fordrevealed036.jpg

fordrevealed038.jpg

fordrevealed039.jpg

fordrevealed044.jpg

fordrevealed051.jpg

fordrevealed054.jpg

fordrevealed065.jpg

fordrevealed071.jpg

fordrevealed074.jpg

fordrevealed078.jpg

fordrevealed085.jpg

fordrevealed091.jpg

fordrevealed094.jpg

fordrevealed096.jpg

fordrevealed098.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En altta Sony li Focus kabini ilk kez gözüme bu kadar güzel göründü :P

Foto Makine Kalitesinden işte o :D

DSLR gerçek Göz gibi gösteriyor..Hayranım :( olmadı ki DSLR miz :( :(

Abi Touch'lısına bindim ya geçen, daha bitmiştir benim için diğerleri.. :D Öyle olsun araba en azından Sony...Ben anlamam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi, bugun şu fotodaki Ford Fusion'u gordum Ford fabrikasinin yakinlarinda !!! :D

Ozellikle arkasindan takip ettim bi 5 dkk foto fln cekmek icin "heyecandan bi turlu dogru duzgun foto cekemedim, bide hizli kullaniyodu baya adam araci -.-".

Ama cok guzel araba ya hayran kaldim, boyutu Mondeo gibi "Focus'dan az daha diri ve yapili" :D .

Yarin vakit bulabilirsem Ford garajina gitmeyi dusunuyorum, Insallah ordadir araba ya.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.