Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focuslara hız sabitleme montajı

abdurrahman doğan

Önerilen Mesajlar

eski konu :) da gözüme ilişti.

ben kendi aracıma taktım 1-2 arabayada takılmasında yardımcı oldum. Ebayda dönem dönem kit şeklinde satılıyor. hatta Amerikada arkadaş var o getirdi Tr dekilerin bir kısmını.

ama gelen kitler makyajsız kasa ve 2.0 motor için birebir uyuyor. makyajlı kasa yada 1.6 olanlara + bazı parçalar gerekebiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaş yılbaşında gelecek bulursa bir iki set daha getirecek. ama usta bulmanız lazım takmak için. birde maliyeti biraz fazla bir modifiye. sizin araçlarda 600-700 liraya mal olabiliyor. ben toplamda 550 vermiştim ama kit benim arabaya direk uydu ben sadece gaz kelebeği için bir parça getirdim fazladan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

almanyada hız sabitleme kit şeklinde satılmıyor. ama bir iki donanım seviyesinde hız sabitleme mevcut. tesisatı söküp almak zor onu teknisyen yapabilir anca.

amerikadaki arkadaş yıl başından sonra gelecek dediğim gibi ona tembihliyorum getirebilirse haber ederim size.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.