Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otohaber Türkiye'nin en iyi otomobillerini seçiyor

Tevfik

Önerilen Mesajlar

tabiki oylar focusa.........

Otohaber Türkiye'nin en iyi otomobillerini seçiyor

Bu yıl 20'nci yaşını kutlayan otohaber Dergisi, 2011'in en iyi otomobillerini www.otohaber.com.tr sitesindeki anket ile okurlarının oylarıyla belirliyor.

Yayın hayatına 1991 yılında başlayan ve Türkiye'nin ilk ve en uzun soluklu otomobil mecrası olan otohaber Dergisi, bu yıl 20'nci yaşını kutluyor. Türkiye'de otomobil medyasının oluşmasında ve otomotiv sektörünün gelişiminde tartışmasız etkisi ve ilkleriyle adından 20 yıldır bahsettiren otohaber markası, son 3 yıldır Türkiye'nin En Güvenilir Otomobil Portalı www.otohaber.com.tr ile de liderliğini pekiştiriyor.

Türkiye'nin sadece haber içeriğine sahip otomobil siteleri arasında 1 numaradaki konumunu kısa sürede ele geçiren ve yaklaşık 3 yıldır bu unvanını koruyan www.otohaber.com.tr bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi okurlarının oylarıyla "Türkiye'nin En İyi Otomobilleri"ni seçiyor. www.otohaber.com.tr üzerinden gerçekleşecek oylamaya katılan ilk 500 kişinin 12 sayılık otohaber Dergisi aboneliği kazanacağı oylamada gecikmeden yerinizi alın!

katılma linki...

http://www.otohaber....054&_rpt=424642

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakmak ile görmek işte fark bu :kıhkıh:

olabilir.. Orada (yalan söylemiyeyim şimdi) hb klasmanında octaviayı görünce(liftback yani hatchbackin bi değişiği olduğundan koydular heralde) diğerlerine bakmadım.....Neyse telefon kısmını yalan beyan etteğimden dolayı(5053333333 şeklinde) onu düzeltmek için tekrar doldururken gördüm ne yalan söylüyeyim... :) Hb, sedan, yılın otomobili ve yılın tasarımı oylarım focusa gitti böylece 7 oy oldu.. :D

Valla içimde ne octi aşkı varmış yahu... :D Octi octi octi yaktın beni be...Hem beni hem cüzdanımı.. :D :D

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.