Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2,5 Hb Pandizot!

SerkanYılmaz

Soru

Arkadaşlar, aracımı temmuz ayında satın aldım.

Aracın arka koltukları ile bagajı ayıran mukavva yada suntadan olan, sanırım pandizot olarak geçen bir parça var. Aracı bana satan kişi bu parçayı kestirerek hoparlör takmış. Bende satın alırken hoparlörleri çıkarttırdım. Ağırlıktan dolayı hafifi deforme olmuş.

Aracı aldığım günden beri bunu arıyorum. Gittiğim her parçacıca neredeyse aynı cevabı aldım "Yan sanayisi yok. Orjinalide isteriz gelir yaklaşık 500 TL" dediler. Normal midir? 

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Öncelikle sizlerden istediğimiz profil bilgisinin önemli olduğunu tekrar tekrar ve tekrar görmüş oluyoruz. Bilgilerde araç verisi yetersiz. Ayrıca 2011 ama focus 2 olduğunu eklemekte fayda var.

Hangi karoser araba? hb- sedan - sw ona göre parça değişir. Akabinde fiyat ve parça konusunu sponsorumuza soralım @ER-OL Otomotiv :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Öncelikle sizlerden istediğimiz profil bilgisinin önemli olduğunu tekrar tekrar ve tekrar görmüş oluyoruz. Bilgilerde araç verisi yetersiz. Ayrıca 2011 ama focus 2 olduğunu eklemekte fayda var.

Hangi karoser araba? hb- sedan - sw ona göre parça değişir. Akabinde fiyat ve parça konusunu sponsorumuza soralım @ER-OL Otomotiv :)

Hocam çok sağol ilgin için. Konu başlığında yazmaya çalışmıştım ama herneyse 2011 Focus HB 1,6 TDCİ Titanium.

Bana fiyatı biraz fazla gibi geldi. Gündüz Aydın'da bir yeri daha aramıştım. Orjinal olduğunu iddia ettiği parça 125 TL dedi. Nasıl bu kadar fark olabilir? Kafam biraz karışık. Yardım lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam çok sağol ilgin için. Konu başlığında yazmaya çalışmıştım ama herneyse 2011 Focus HB 1,6 TDCİ Titanium.

Bana fiyatı biraz fazla gibi geldi. Gündüz Aydın'da bir yeri daha aramıştım. Orjinal olduğunu iddia ettiği parça 125 TL dedi. Nasıl bu kadar fark olabilir? Kafam biraz karışık. Yardım lütfen.

Er-ol oto yardım eder veya bir bilen. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dedikleri gibi normalde servis fiyatı kdv dahil 706 tl . Size yaptıkları iskontoyla 500 lira civarı fiyat vermişler normal açıkçası çünkü Ford üzerinden geldigi için

çok fiyat avantajı olmuyor. Yansanayiside çıkmadı tahminimce 125 tl dedikleri ürün çıkma olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Nerden ve kaça aldınız? Paylaşırsanız işine yarayacak birileri faydalanabilir

Foruma sponsor ılan yedek parçacıyı aradım 3gün sonra getirdiler 260 tl ye aldım.. Aslında çıkmada buldum ama pek iyi değildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.