Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Su Antifirizi Yerine Yakıt Antifirizi !

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Şu an İran sınırındayım ve Türkiye il ve ilçelerine uzağım. Bu nedenle araca İran'dan cam silecekleri için antifiriz istettim. 1 saat içerisinde geldi, İran askerleri çok iyi olduğunu söylediler felan filan...

Defalarca anlatmama rağmen sanırım ürün yanlış geldi. İşin kötüsü anti firizi su tankına boşalttım...

Ürün şu: http://www.foumanchimie.com/index.php/en/automotive/caspian/2014-09-10-10-15-24/anti-freeze

Paketin üzerinde farsça yazdığından birşey anlamadık ama ingilizcesini internetten bulunca anladımki yakıt deposuna konuluyormuş... Aracın mekanik aksamından da pek anlamam. Su tankına boşalttığım antifirizin kötü etkisi olur mu ? Bu saatten sonra ne yapmam gerekir, paylaşırsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Antifiriz biraz Yağlı gibidir cama sıkınca ne dediğimi anlarsınız ne kadar boşalttınız 3 lt tamamını mı ?

Aman aman yağlı değil bu. Ancak su tankından geldiğinde su gibi gelmiyor yağ gibi geliyor. Zaten o zaman uyandım bunun cam suyu olmadığını...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Su eklemedim. Boş su tankının tamamını doldurdum...

Bunu normal şekilde cama boşaltsam, daha sonra tankın yarısına kadar sıcak su doldurup temizleyip tekrar antifirizli su ilave etsem sorun yaratırmıki ?

Cama değilde su tankının hortum yerini görebiliyorsanız hortumu çekin ordan aksın sonra sadece su doldurun camlara sıkın ki hortumlar boşalsın yeniden cam suyu koyun hiç bulamıyorsanız antifirizli cam suyu alkol ALIN koyun donmaz oda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.