Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

FORD FAİRLANE 1958

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar,foruma bir katkım daha hizmetinizde...Mondeonun dedesi sayılacak otomobillerden biri olan Ford Fairlene 1958 Ankara da Satışta...Araç Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde park vaziyette...İlgilenenler baksın derim...Fordun müzesine layık bir araç diyebilirim yani... :))

img_0047.jpg

img_0049.jpg

img_0050.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araç gerçekten hatasızmıdır acaba.? Öyleyse eğer bravo doğrusu.

Ben şöyle dışarıdan inceledim ,herşeyi orjinal gibi duruyordu.Öyle değildse de bile çok temiz di....Bu arabaların tutkunları mutlaka biliyordur.Sahibi kaça satıyor bilmiyorum ama kesinn antika otomobil sayılacak bir araç....Ama neden Tunalıhilmi Caddesi üzerinde duruyor onu anlamadım :D)Galiba Ankaranın en sosyetik caddesinde daha çok alıcı bulur düşüncesiyle oraya getirilmiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç tartışılmaz güzellikte ama gözüm çocukken portakal suyu içtiğim minik dükkanlara takıldı :(

Hey gidi günler bir de Tivoli vardı, yanında kepenkleri hiç açılmayan bir dükkan ...

O Tivoli şimdi tapas oldu...Kepenkleri açılmayan dükkan da artık sanırım Marksandspencer oldu...::o portalal suyu içtiğin yer görüldüğü gibi hala var ve o foyoyu çektiğim gün orada kavurmalı tost yedim :)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O Tivoli şimdi tapas oldu...Kepenkleri açılmayan dükkan da artık sanırım Marksandspencer oldu...: :( portalal suyu içtiğin yer görüldüğü gibi hala var ve o foyoyu çektiğim gün orada kavurmalı tost yedim :o))

Tivoli ilk meyveli kup yediğim yer, içimden "sırf görüntüymüş bu ne ekşi ekşi" demiştim :)

Meyve barlarda paso muzlu süt ve portakal suyu :D Sabah yediğimi hatırlamam ama 25-30 sene öncesini dün gibi hatırladım resmen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tivoli ilk meyveli kup yediğim yer, içimden "sırf görüntüymüş bu ne ekşi ekşi" demiştim :o

Meyve barlarda paso muzlu süt ve portakal suyu :( Sabah yediğimi hatırlamam ama 25-30 sene öncesini dün gibi hatırladım resmen...

Forum üyelerine byle de bir hizmetim var işte..Çocukluk anılarını haırlatıyorum ...ehehehheeüüee.....Gün gelecek benim deli gibi sonyli focus 3 beklediğim bu günlerden de bahsedip güleceğiz belki de.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.