Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yokuş Yukarı Kalkarken Yarım Debriyajda Gelen Sürtme Veya Gıcırtı Sesi

Mesut Ş.

Soru

Arkadaşlar arabayı yokuş yukarı park ettiğimde ilk kalkışta yarım debriyaj da demir süetmesi gibi kapı gıcırdaması gibi bir sürtme sesi geliyor bunun sebebi nedir arkadaşlar bir hafta sonra 1660 km lik bir uzun yolculuğa çıkacağım bu başıma sorun açar mı debriyaj da bi sıkıntı var mı ne sürtüyor acaba arabam 61 bin de baskı Balata hiç değişmedi ve araba kalkarken iyi kalkıyor debriyaj fazla yukarda kavramıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aynen servise gittim usta resmen kızdı şikayetin nedir dedi aynen anlattım normal dedi bunlarda kronik hatta yeni Focus larda bu ses daha fazla dedi evham yapma arabanın hiç birşeyi yok ben üsteleyince 30 yıllık ustayım itimatın yok mu diyip kızdı boşyere bekleyeceksin dedi ve beni gönderdi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.