Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İzleyelim İzletelim. Tarihimizi unutmayalım sadece 25 dk

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Rehber şart zaten, yoksa bişey anlamayız boş boş bakarız :) Uygun bi tarih belirleyelimde yapalım bi organizasyoın. mümkünse ailecek olsun. Yakup'ta ailemizin evladı, kardeşi gibi zaten. O yüzden sen her türlü kadrodasın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nette mi face de mi :kop:

izledim geçenlerde :kıhkıh:

Facede bir arkadaşım paylaşmış orda yorumlarda 2. bölümü olduğunu yazmış birisi youtubeden 2. bölümünüde buldum :D

Bu topraklarda yaşayan herkesin izlemesini isterdim.

Aynen abicim bende o hissiyatla paylaştımzaten burda

Videoların izlenme oranı çok az.

Şimdi böyle fedakarlık gerektiren bir savaş çıksa acaba aynı başarıyı gösterebilirmiyiz bilemiyorum ama düşünmek de istemiyorum açıkcası.

Abi ben sana bişey söyliyimmi

Bakma sen bu milletin uyuyor gibi gözüktüğüne Öyle birşey yine olsa emin ol yine aynıları olur.

Ben bunu canlı canlı gördüm Hakkaride. Ben güçlü kuvvetli bir adam değilim. Spor yapma alışkanlığım falanda yok askerden önce sigara ve alkolüde çok kullanırdım. Sırtımda 40 kg yükle o dağlarda tırmamaya saatlerce yürümeye ne gücüm yeter ne kondisyonum yeter nede ciğerim yeter. Ama o kamuflajı giyince o silahıeline alınca nasıl oluyorsa oluyor. Neden o kamuflaj dedim onuda söyliyim. Görevden gelmişiz 4 gün istirahatliyiz taburda Üs bölgesinde nişancısı olduğum ağır silahın aynısı Tabura hemen 30 dk lık tırmanma mesafesinde taburun gözcü üs bölgesindede bulunmakta. Takım komutanımız bize göre verdi çıkın Özgür tepeye çocuklar orda falanca komutanınızı bulun. Orda silahın nişancısı yok Ordaki arkadaşlarınıza silahı öğretin diye. Ben + yardımcım + 2 cephanecim 4 kişi üstümüzde eşofmanlarla bomboş vaziyette çıkarken nefes nefese kaldık. Her göreve üstümüzde kamuflajla çıktığımızda sırtımızda 30-40 kg yük aynı yolu hiç durmadan takılmadan ve yorulmadan çıkıyoruzve 6-13 saat arası sürüyordu her yürüyüşümüz. Allah sahiden o kamulajı giydiğinde öyle bir güç öyle bir sabır veriyor ki insana gerçekten anlaşılamıyor ne olduğu

19 haziran gecesi bir çatışma yaşadık.. Hainler geldiler saldırdılar bizlere 9 kardeşimi şehit edip 14 vatan evladınıda içerisinde üsteğmenim ve uzman çavuşumda dahil yaraladılar. O gece hiçbir mevzi terk edilmedi.. Takım komutanı yaralandıktan sonra takım ast subayı geri çekil emri vermesine rağmen kimse bulunduğu mevzideki ana silahın cephanesi bitmeden yada giderilemeyecek tutukluk yapmadan geri çekilmedi.

Genel kurmay başkanımızında 19 haziran gecesi sonrasında orda o gece yaşananlarla ilgili güzel bir konuşması vardı. O gece orada 2.5 saat çatışıldı 34 tane leş alındı. Haberlerde 12 terörist öldürüldü yazdılar.. ! Medyada işte bu kadar şerefsiz..!

İçinde en ufak şüphe olmasın abicim.. Bu vatanın evlatları rockcıda olsa ballycide olsa serseride olsa..Hanm evladı gibi gözüksede..Gider aslanlar gibi yapması gereken neyse onu yapar.. Avrupalı ve Amerikalılar... Ne yaparlarsa yapsınlar.. TV yayınlarıyla yozlaştırmayada çalışsalar.. Biyolojik hastalıklar üreterek bizi güçsüzleştirmeyede çalışsalar...

Bu milletin damarlarında dolaşan kanı değiştirmedikçe.. Başarıya ulaşamazlar... Bu vatanın evlatları.. Yine birlik olur.. Yine dersini verir o düşmanlara..

Bu ay içinde yada ekimde, bi Çanakkale turu düşünüyorum. Düşünen olursa, organizasyon yapabiliriz beraber ne dersiniz?

Abicim ben lisedeyken gitmiştim :D Yine gitmek isterim ancak ekimde bizim kız isteme muhabbetlerimiz falan var

Ancak yinede bişeyler ayarlamaya çalşıcam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok teşekkürler, bu video yu paylaştığın için abi tüylerim diken diken her seferinde izliyorum. Bu ülkemiz böyle kazanıldı ve bunun gibi ne yaşanmış olaylar var, bizim birliğimzden insanlığımzdan kimsenin şüphesi olmasın yabancı güçlerin içeride satılmış kişiler aracılığıyla ötekileşme çabalarını lanse ederek yansıtma istek ve arzuları hep var ve sürecek Bu tür af edersiniz kahpe tuzaklara düşmemek gerek. Ulu önder Atatürk ün ilke ve inkilap ışığında yürüyen İnsan olduğumuz sürece sinek vızıltısı olur gerisi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.