Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2.5 Focus Mercek Modifikasyonu

Önerilen Mesajlar

Kendim yaptim hella bi xenon mercek kullanildi mercek kapagi ve uzun tası celik macundan kalip cikartip zimpara boya bu hale geldi hazir mercek kapaklarindan degil yani

ömür ersoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elinize sağlık maliyeti ne kadar oldu yapiyormusunuz daha ya da açık soriyim dost isi bi forumdasiniz için aynisindan yapar misiniz

benimkileri yaparken elimde çıkma farlarım vardı yayıla yayıla yaptım 1 gün uğraşım 1 hafta hiç dokunmadım bile 2,5 ay sürdü iş yoğunluğumdan dolayı muhasebecilik yapıyorum şuan bir arkadaşın 2005 corolla hb daha önceden yapmıştık bi xenon mercek yapıcaz şimdi onada çıkma farları geldi 2 hafta oldu daha biraraya gelip bakamadık bile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi ben mercek, mercek kapakları, balast ampül vs. hepsini temin ettim çıkma far değilde orijinali üzerinde yapmayı planlıyorum. bazı çekingelerim var. şöyle ki açtım içine nasıl oturtacam ve ayarını nasıl yapacam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendim yaptim hella bi xenon mercek kullanildi mercek kapagi ve uzun tası celik macundan kalip cikartip zimpara boya bu hale geldi hazir mercek kapaklarindan degil yani

Ömür ampul ve balast olarak ne kullandın ? Acil farlara çektiğin filmleri çıkarmalısın ..

şimdi ben mercek, mercek kapakları, balast ampül vs. hepsini temin ettim çıkma far değilde orijinali üzerinde yapmayı planlıyorum. bazı çekingelerim var. şöyle ki açtım içine nasıl oturtacam ve ayarını nasıl yapacam...

İsmail sende hangi markalardan neler aldın kaça aldın nereden aldın bunları da yazarsan iyi olur ..

Mercek montajı kolay bir iş değil pek daha önce uğraşmadıysan zahmetli olur ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abim istanbul kartal sanayi sitesinden

yeni tip hella mercek 

mercek kapakları

gen-5 balast

ampül tutucuları

d1s philips ampül

toplam 450 tl ye maloldu kargo hariç

bu şekilde yapmayı planlıyorum ayın 12sinde yıllık iznim başlıyor kafarahat bir şekilde oturup yaparım herhalde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

philips 6000 k  d2s  ampül  balast gen 4 gen 5 değil 150 tl lik xenon kit farlarda film çekili değil bu arada 

Keşke çekili olsa da sökülebilse ..

Bi xenonların görüntüsünü de aydınlatmasını da etkilemiş ..

Tabi bu benim fikrim .. 

Zavkler ve renkler tartışılmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Keşke çekili olsa da sökülebilse ..

Bi xenonların görüntüsünü de aydınlatmasını da etkilemiş ..

Tabi bu benim fikrim .. 

Zavkler ve renkler tartışılmaz :)

farların siyah gözükmesi mercek etrafının ve uzun hüzme  siyah olmasından kaynaklanıyo olabilir  .resimdeki gibi macunla kalıp yapılıp siyaha boyandı far camında herhangirşey yok vzDJqD.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eline sağlık diyelim o zaman ..

Fotoğraflardan sanki film varmış gibi duruyor .. 

abim istanbul kartal sanayi sitesinden

yeni tip hella mercek 

mercek kapakları

gen-5 balast

ampül tutucuları

d1s philips ampül

toplam 450 tl ye maloldu kargo hariç

bu şekilde yapmayı planlıyorum ayın 12sinde yıllık iznim başlıyor kafarahat bir şekilde oturup yaparım herhalde

İsmail ampullerin çifti ne kadara geldi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.