Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracin Kapilarin Manuel Olarak İçerden Kapanmasi

Cengiz Bayraktar

Soru

Merhabalar...Geçenlerde 2006 model bir arkadaşımın ghia focusunda gördüm...içeriden aracın kapılarını  kilitleyebiliyordu..Bizim 2011 araca baktım ancak böyle bir olaya rastlayamadım.:))) Normalmidir arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhabalar...Geçenlerde 2006 model bir arkadaşımın ghia focusunda gördüm...içeriden aracın kapılarını  kilitleyebiliyordu..Bizim 2011 araca baktım ancak böyle bir olaya rastlayamadım. :))) Normalmidir arkadaşlar..

Eğer aracınız focus 3 ise evet normal. Focus 3'lerde sadece ön mizik sisteminin altında bulunan düğme ile kapanıyor kapılar.

Pardon sazanlık etmişim :) araç focus 2 imiş yeni gördüm.

Serkan Yüksel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

iyi de çocuk kilidi yapamıyoruz ki focus 2,5 comfort için söylüyorum. o kilitleme dışarıdan açılmaya karşı kilitliyor içeriden kilitlemek için arka kapının kilit mekanizmasının orada bir mandal var sağa sola çevirip kilitli konuma getirince içeriden açıllmıyor artık o da problem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

iyi de çocuk kilidi yapamıyoruz ki focus 2,5 comfort için söylüyorum. o kilitleme dışarıdan açılmaya karşı kilitliyor içeriden kilitlemek için arka kapının kilit mekanizmasının orada bir mandal var sağa sola çevirip kilitli konuma getirince içeriden açıllmıyor artık o da problem

Bu konu ile alakasını çözmedim. Sadece aracı kitlemek sorulmuş.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu konu ile alakasını çözmedim. Sadece aracı kitlemek sorulmuş.

söylemek istediğim şey tam olarak şu. yani içeriden bastırınca sadece dışarıdan kapıların açılmasını engellemiş oluyoruz. içeriden yine bütün kapılar açılıyor. içeriden şoförün izin vermeden açılmaması için herhangi bir kilit vs bulunmadığını belirttim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

söylemek istediğim şey tam olarak şu. yani içeriden bastırınca sadece dışarıdan kapıların açılmasını engellemiş oluyoruz. içeriden yine bütün kapılar açılıyor. içeriden şoförün izin vermeden açılmaması için herhangi bir kilit vs bulunmadığını belirttim.

Tamam bizde zaten o var demedikki . Ayrıca o özellik titanium vb üst model f2 de mevcut diğerlerinde yok.

Tamam bizde zaten o var demedikki . Ayrıca o özellik titanium vb üst model f2 de mevcut diğerlerinde yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.