Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tit Aracım Ilk Servisine Gitti

Aydın Genç

Önerilen Mesajlar

Aydin bey lpg nereden kime hangi markayi kac paraya taktirdiniz.su an lpg den memnunmusunuz.

LPG yi BRC taktırdım ben taktırdığımda 1600 tl + garanti için 200 tl verdim + garantiyi sormadan ben söyleyimm LPG den kaynaklı aracın her hangi bir kısmında servisin lpg den kaynaklı sorun oluşmuş demesi halinde LPG +garantisi devreye giriyor yok ben 200 tl vermeyeyim derseniz 1600 tl lik standart garanti içinde sadece subap, lpg kitleri ve subap enjektörler karşılanıyor, aracımı geçen sene mayıs ayında aldım 1000 km kullandım ve hemen lpg taktırdım ben hiç bir sorun ile karşılaşmadım fark varmı derseniz çok çok az diyebilirim , en son ölçüm değerlerini veriyorum geçen hafta benzin ve lpg ölçtüm hepsi şehir içi verileridir onu söyleyim Benzinde 513 Kuruş LPG ise 263 kuruş yaktı her halde yeterli bilgiyi size verdim çok km yapıyorsanız taktırınız derim.

Aydın bey Allah sizden razı olsun, aracı aldığım ilk günden beri pütürlü yolda zırıltı vardı, gerçekten de gösterge panelinin sağını solunu ittirdim elledim, küt küt oturma sesleri geldi ve ses tamamen kesildi.

geçmiş olsun :sofeer:

Aydın Genç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.