Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 5/5S İçin Case/cover

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar ;

Kullanmış olduğum bir ürünü sizlere önermek isterim. Beon markasının HardTop modeli. Ürün gerçekten çok sağlam kalitede arkası değiştirilebilir ve varlığı belli olmayan bir ürün..Özellikle siyahı çok çok şık durmakta ;) Şu anda gittigidiyor'da satışı mevcut birde bir videosunu buldum. Bu başlığıda açmışken kılıf önerinilerini toplayabiliriz diye düşündüm. Bu arada Beon'un vurgusu GoFurther :D

Saygılarımla

Burak Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

;) aynısından şeffaf olanını kullanıyorum 4 kez yere düştü tık yok hehe sağlam şekilde devam ediyorum kullanmaya.

Fiyatı 40 TL

Bende 40'a almıştım... Bu vatandaş kampanya yapmış :) 3 rengide var sanırım... Beyazınıda almıştım ama tam beyaz değil kırık beyaz :) ama siyahı efsane :D

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-5-kilif-kapak-beon-hardtop-serisi-104747496

Anlaşılan bu tarz şeylere ilginiz var :) hafif konu dışı olacak ama bu tarz bir şey S3 içinde var mı bildiğiniz ?

1 haftalık kısa s3 maceramda flipcover kullanmıştım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.