Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Marşpiyel Kısmında Simetri Problemi

Emrah Karaalan

Soru

Dostlarım ne zamandır aklımda fakat bugün ilgilenme fırsatım oldu kapılar ile marşpiyellerin normal şartlar altında simetrik olması lazım değil midir? Yoksa tüm focuslardamı benim aracımda olduğu gibi marşpiyel dışarıdamı kalıyor?

OiAosPe.jpg

xcsvJmM.jpg

Sv6WGRZ.jpg

A4WBLoZ.jpg

669slVE.jpg

Emrah Karaalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

hayır eğer herkeste böyle ise sorun yokta eğer benimki problemli ise servise götüreceğim.

Emrah tabiki takılıyorum, açıkcası bakmadım yani hiç aklıma gelmemişti...Kontrol edince yazarım,ama çok da önemli değil bence hata olsa bile sökülüp taktırma işlemine değmez gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

abi teşekkür ederim hazır aklıma gelmişken sorayım ben tapatalk ile açamadım bu konuyu ek bi ayarı birşeyimi var ilgili başlığa girmeme rağmen yeni konu felan göremedim android cihazımda (konuyu baltalamak gibi olmasın ama) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

abi teşekkür ederim hazır aklıma gelmişken sorayım ben tapatalk ile açamadım bu konuyu ek bi ayarı birşeyimi var ilgili başlığa girmeme rağmen yeni konu felan göremedim android cihazımda (konuyu baltalamak gibi olmasın ama) :)

Adı üzerinde ''Yeni konu'' yani sizin okumadıklarınız.. Buraya yeni mesaj gelirse o zaman orada gözükür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.