Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Live For Speed Online Yarış Simülatörü

Önerilen Mesajlar

Belki duyanınız,oynayanınız vardır,bilindik oyunlardan farklı,gerçeklik ön planda tutulmuş olan mükemmel bir online yarış simülatörü.Araba markası yok,gerçek araçta yapılabilecek her türlü ayar mevcut ve her ayar size saliseler kazandırabilir ya da kaybettirebilir.Öndeki aracın hava koridoruna girmeyi başarırsanız onu sollamak için gereken hızı kazanabilirsiniz ya da lastik basınçlarındaki değişiklikle hızı arttırabilirken bunun yanında yol tutuşunda da gözlenebilir bir kayba neden olabilirsiniz.Simülatörün demo sürümü ücretsiz olarak indirilebilir.Demoda 3 araba ve bir kaç pist le beraber yine demo oyuncuların bulunduğu demo serverlarda yarışabilirsiniz.Full sürüm isterseniz 24£ karşılığında size bir şifre gönderilir ve lisanslı olarak Formula 1 dahil olmak üzere tüm araç ve pistler açılır.Ben 2002 yılından beri lisanslı olarak simülatörü kullanıyorum.Başlarda zevk vermeyeceği kesin çünkü alışılmış oyunlardaki gibi 200 le el feni çekip yoldan çıkmadan virajları alamıyorsunuz.Gerçekteki aracın tüm tepkilerini alabileceğiniz bir simülatör.Daha ayrıntılı bilgi için www.lfs.net i incelemenizi tavsiye ederim.Bu sayfa ile bağlantılı 2 tane de Türk web sitesi var.Sayfanın sol altındaki Türk bayrağına tıklarsanız Türk web sitesiini de inceleyebilirsiniz.Bu simülatör için bir de direksiyon kitine ihtiyacınız olacak.Son zamanlarda yamalarla beraber bir sürü araba markasını kullanabiliyorsunuz fakat bu arabayı sadece siz görebilirsiniz,sizin bu aracı herkesin görmesi için herkeste o yamanın yüklü olması gerekir.Tahmin ettiğiniz gibi en çok kullanılan yama şahin ve bmw. Kullananlar kim sizce....Tabii ki Türkler :yeah: Sizce yarışmak için kullanılan serverlerde bizim Türkler ne yapıyor......yanlıyor :(

xtremec.jpg

xtreme2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abicim 4 aydır yanık ekran kartı :yeah: benim abanmama dayanacak ekran kartıda tuzlu bayaa :( evlilik var şimdi ondan almıyorum ekran kartı fiyatına biraz daha ekler çamaşır makinesi alırım abicim :D Geçmişsin bu yollardan anlarsın beni az çok :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladığım için aramızda para toplayalım dedim ya :yeah: Ben de zaten uzun zamandır giremiyorum,Pc başına oturduğumda yine mi yarış yapacaksın lafını duymaktan bıktığım için ara verdim biraz.Yeni versiyon çıkmış bi ara bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.