Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1 Makyajlı Kasa Ses Sistemi

Emre V.

Önerilen Mesajlar

hayırlı akşamlar arkadaşlar , abilerim , kardeşlerim....

Kuzenim dün ehliyet aldığı için bu sıralar haliyle arabayla gezme zamanı B)

Fakat 1.6Comfort focus'un ses sistemini beğenmiyoruz.Kaset çalar olduğu içni çakmaklığa takılan mp3 alıcıları tatmin etmiyor.Cd çalar düşünmüyoruz şuan görüntü bozulacağı için.

Daha önceden kaset mp3 hakkında konu açmıştım ama o 2.planda olarak beklemede alacağız ama ondan önce sormak istediğim konu şu :

ön ve arka hoporlorlöre subwoofer olmadan sadece kolonları değiştirmek istiyoruz.Bu ön ve arka hoparlörlerin Çap cm'leri kaç bilen arkadaşımız yardımcı olabilirse çok sevinirm.

Fazla maliyetli olmayacak şekildi 50-150TL arası bi harcama yaparak kaliteli ses almak istiyoruz.En azından F2 ghia nın orjinal ses sitemi kadar olsa yeterlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 F1'in sahibiyim,abimin üyeliğini kullanıyorum şuan...

Teybi değiştirmekten önce hoparlörü değiştirsek çünkü volume 15'e falan getirdiğimizde çok boğuk ve cızırtılı ses veriyor.Bende bu durumdan rahatsız oluyorum.

Abimin F2 ghia'ya bindiğimde ise ses kalitesi çok güzel.Acaba teyb'den önce hoparlörü değiştirsek nasıl olur? B)

CrazyVarna tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şikayetci olduğumuz ses sistemi focus1 makyajlı kasanınki :yeah:

Kuzenim daha çok ilgili olduğu için konuya ben cevap vermek istemedim onun cevap yazmasını bekliyorum ..

Bizde Focus 2 var ses sisteminden gayet memnunuz :P Kuzenimde F2 kadar olmasada kaliteli ses almak için neler yapabiliriz diye konu açmıştı :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben hoparlörleri değişicektim teyp bağladıktan sonra ama hiç gerek kalmadı bi tane pıoneer teyp alın bakın keyfinize köşelerede jbl in tizlerinden koyarsanız çok daha iyi olr ben 1600w 38cmLik subwofeer çalıyorum orjinal kolonlarla daha ne deyim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki 30 cm wooferi elden çıkarttım tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?Earthquake var bir tane 38 lik kabinli 245 diyor ama bilmediğim bir marka olduğu için cesaret edemedim.

araç nasıl hb sedan ona göre yardım edeyim...?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.