Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus 1 Ön Arka Tampon Nasıl Sökülür

Ogün Ünlütürk

Soru

iyi günler arkadaşlar arabaya american park takmak istiyorum iyi bi işçilik olsun istediğim için tamponları kesip yapmak istedim ama tamponların sökülmesi lazım acaba bir bilgisi olan varmı yardımlarınızı bekliyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Tamponla ne alakası var ki amerikan parkın. Aracın makyajsız zaten yakışmaz. makyajlı farı takabilirsin.

Bir de arka tamponla bi bağlantısını bulamadım

Ben arkadaşımın caddy'sinin tamponunu sökmüştüm farları çıkarmak için. 4-5 saatimi almıştı sökmesi kolayda takması çok zor kaportacıya götür söksün :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Amerikan-Park-Ledleri-American-Mini-Coop

amerikan park olarak bunları kastediyorum normalde yan sinyalleri düşünmüştüm ama 3 sinyalde birbiriyle bagımlı oldugundan olmadı birini bagladım parklara 3 üde yandı o yuzden böyle bişey düşündüm bunlarda bi 4 cm kalınlıgında nereden baksanız direk yapıstırınca dısarda çirkin bir görüntü oluyor o yüzden tamponlarda işlem yapmak istiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Amerikan-Park-Ledleri-American-Mini-Coop

amerikan park olarak bunları kastediyorum normalde yan sinyalleri düşünmüştüm ama 3 sinyalde birbiriyle bagımlı oldugundan olmadı birini bagladım parklara 3 üde yandı o yuzden böyle bişey düşündüm bunlarda bi 4 cm kalınlıgında nereden baksanız direk yapıstırınca dısarda çirkin bir görüntü oluyor o yüzden tamponlarda işlem yapmak istiyorum

Bunlara hiç gerek yok ki :) aracın ikinci el de değer kaybeder eğer bunları işlem yaparak takarsan. Bence hiç uğraşma daha farklı şeylere yönel.

Kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkürler :) muayenede bi sorun olurmuki

Bilgim yok o konu hakkında. Kusurlu geçmesi büyük ihtimal ama. 

Kardeşim bence bu sevdadan vazgeç :) Tampon söküp takmak kesmek biçmek kolay değil. Boyan çatlar vs bişey olur canın sıkılır yapıştırcaksan direk yapıştır öyle yak bi süre.

muayenede sıkıntı çıkarsa sökersin 5 dakika da :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.