Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 1 Hb Stop Lambasını Değiştirmek?

Haydar zobu

Soru

herkese kolay gelsin.forumda yeniyim ilk kez konu aciyorum bi yanlisim olursa simdiden kusura bakmayin.

ufak bi sorunum var.sizlere sormak istedim.aracım focus 1 hb stop lambasini degiştirmek istiyrm ancak bi tane yıldız vida cıkardım bitanede kelebek seklınde vıda cıkardıgm halde sokemedım acaba gözükmüyen baska bi vida daha mı var? şimdiden tşk ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

arka lamba grup kapagını cıkartamadim başka bişey tutuyrmuş gibi cok sağlam duruyor.kirilcakmiş kadar saglam cıkartamadım 

Direkt olarak değiştirmedim şunu yapın diyemiyorum ama tutan başka bir vida yok açıklanana göre sizin yapmanız gereken sağa-sola aşağı yukarı ve kendinize doğru hangileri mümkün duruyorsa çekmeniz yani hareket ettirmeniz.Elinizi korkak alıştırmayın demekten başka birşey kalmadı yine de olmuyorsa bir servis'e uğrayın birşey olursa belki sorumlu olurlar :)

Kolay Gelsin

Aramıza Hoşgeldiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben bu aralar pek bilgisayara bakmak için vakit bulamadıgımdan buraya cvp yazmayı unutmusum kusura bakmayın.ama sizin dediginiz gibi yaptım gözlerimi kapadm sert davrandım sonra ürkütücü bi çatlama sesi geldi :) sonra bı baktım stop grup kapagı elımde ve tek parcaydı.sonra ampulu soktum gittim elektırıkcıden aldım degıstırdım cok tskr ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.