Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Elektronik Sistem Arızaları

Melih Kenan

Soru

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ford - AKGÜN Yetkili Servisiniz tabi ki :yeah:

Adres: ESKİŞEHİR YOLU ÜZERİ TEM ÇIKIŞI 1. KM Merkez 54100
Telefon: 264 2767210

Not: Randevu almayı unutmayın --> http://www.ford.com.tr/SBE/servis-randevusu/p=1204974984502

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2008 ford focus trend aracımın merkezi kumanda ve kilit sistemi ve cam kaldırma modülleri arızalı. Sakarya ve çevre illerinde bu işin alimi, uzun atlama yapmayan elektronik tamircisi önerebilir misiniz?

Melih bey ben de sakarya hendekte oturuyorum.Bende 2007 focus trend tdcı var. Yaklaşık 3 yıldır bu araca biniyorum.Size Özel servis olarak Sakarya merkezde  Modern Sanayide MNG kargo yanında OTO Herford Tarık Tokur ve babası Sebahattin Tokur Ustalarımı tavsiye ederim.Focus sahibi oldum olalı bu adamlarla çalışıyorum,gayet memnunum.Burası sizi oto elektirikçiye yönlendirecektir.Eser Oto elektirik orası da modern sanayide.Mutlaka sorununuza çözüm bulunur memnun kalırsınız diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.