Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

focus II titanium 2011 araç özellikleri

demir54

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA BENDE FOCUS II TİTANİUM 2011 VAR EN SON KASADAN DEĞİL TRİPTONİK BENİM SORMAK İSTEDİĞİM CD ÇALAR KISMINDA BULUNAN TELEFON AÇMA KAPATMA TUŞLARI NE İŞE YARIYOR VE NASIL KULLANILIYOR.

Hiçbir işe yaramaz gibi bişii.Bluetooth yok,çıkartmışlar içinden.Olsaydı telefon açma kapama arama işini yapıyor normalde.O durumuyla ise sadece sesi kapatıp açar,mute düğmesi yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tit...var işte...yeter bana sony teypi..napıcam yol iz takibi..falan sevmiyom öle şeyleri...ne kadar çok elektonik devre o kadar arıza benim gözümde...sende o da yokki..........sattı arkadaşlar bu adam arabasını kaldı şimdi cıbıldak ortada...bin cliona sen...hade bakem...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

demir merhaba

bende ayni araci aldim gecen ay. satici stepne icin yarim tabir edilen lastikten geliyor demisti, normal lastik geldi bende. senin stepne normal lastikmi, yarimlardanmi?

yakit durumun nasil?

100-120 ile klima hep acik, 3 kisi+bagaj dolu 700 km sehir disi yaptim gecen hafta km de 350 kr yakti!! Umarim duser

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.