Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Krom Cam Çıtasında Deformasyon

semih yılmaz

Soru

Merhabalar Aracım 2011 model titanyum focus 3. Alt krom cam çıtalarında yaklaşık 1 ay kadar önce bozulma oldu. Dalda dalga solma ve renk değişikliği oldu. Fotoğrafları en kısa sürede yüklerim. Bildiğim kadarıyla herhangi zararlı madde teması olmadı. Aynı sorunu yaşayan var mı? Bu çıtalar garanti kapsamına girer mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben 2 kere degistirmistim ve nedeninide yazmistim foruma.

Oto yikamacilar oto sampuani yerine ucuz kopuren herturlu deterjani koyuyorlar ve bu bozulmaya neden oluyor. Ilk degistirdim ayni yerde yikattim yine oldu yine degistirttim bu sefer sonaxa gidiyorum surekli ve sorun yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben 2 kere degistirmistim ve nedeninide yazmistim foruma.

Oto yikamacilar oto sampuani yerine ucuz kopuren herturlu deterjani koyuyorlar ve bu bozulmaya neden oluyor. Ilk degistirdim ayni yerde yikattim yine oldu yine degistirttim bu sefer sonaxa gidiyorum surekli ve sorun yok

bu değiştirmeler garanti kapsamına mı giriyo yoksa yeniden mi para ödendi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.