Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Açık hava ve spor yay hakkında

Burak Ş.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

sei vere filtre değil ki aracın kendisi bide montaj şekli :kıhkıh:

K&N de koysan YED de koysan aynı montajla aynı sesi alırsın.

Yay içinde bulabilirsen eibach sportline derim

bulamazsan 50 mm lik FK

pro-kit takanlar araçların düşmediğinden şikayetçiler genelde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşım pro kit aracı düşürmüyo diye birşey yok o senin aracını ne kadar düşürmek istediğine bağlı pro kit 3.5 luktur o kadar düşürür daha fazla düşürmek istersen benim gibi yana döne 5 lik araştıracaksın.eğer istersen eibach 3.5 luk var bende aracımda takılı sana satabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kalıpsız araçmı boss F1 sport trend :smiley2k:

Ancak başka bi F1 ST nin yanına geldiğinde görürsün 35 mm yay olduğunu. yada orjinal jantlarıyla anlarsın.

35 mm yayla o araca dışardan bakan bu araçta yaymı var acaba demez.. Tecrübeylede sabittir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim F1 de YED açık hava vardı. çok güzel sesi vardı tek problem cok fazla yakıyordu araba 3000devirden sonra bagırmaya başladığı için. söktüm bende fazla yaktırıyordu bana :)

mehmet10 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim F1 de YED açık hava vardı. çok güzel sesi vardı tek problem cok fazla yakıyordu araba 3000devirden sonra bagırmaya başladığı için. söktüm bende fazla yaktırıyordu bana :)

Normalde açık hava filtresi yakıt tüketimini %5 civarlarında düşürür. Ama o ses işte gaza daha çok bastırtıyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Normalde açık hava filtresi yakıt tüketimini %5 civarlarında düşürür. Ama o ses işte gaza daha çok bastırtıyor :)

3000den sonra fena bagırmaya başlıyo tam gaz koyunca bide bakmışım kesiciye girniş araba derken hoooop benzin yalann :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.