Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Vites Çerçevesinin Boyası Attı ?

Doğacan Keser

Soru

Merhaba Arkadaşlar,

Haftasonu aracımı yıkarken fark ettim vites kısmındaki gri çerçevenin boyası resmen akmış. Uzaktan bakıldığında sanki kola yada soda kapağı açılmış gibi duruyor ama bir tane çizik bile yok boya kendi kendine dökülmüş ve astar atılmadan direk siyah plastiğin üzerine boya uygulanmış.

Orta konsoldaki plastik aksamı garantiden değiştirirlermi ? Servise gitmeden önce sizinde görüşlerinizi almak istedim. Yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

ptmkt.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bende de aynı sorun mevcut 

arkadaşlar resimde bişeyler sürtmüş te kalkmış gibi görünse de benim araçta da aynı sorun ve aynı şekilde söz konusu

sadece yeri farklı 

taner eviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba Arkadaşlar,

Haftasonu aracımı yıkarken fark ettim vites kısmındaki gri çerçevenin boyası resmen akmış. Uzaktan bakıldığında sanki kola yada soda kapağı açılmış gibi duruyor ama bir tane çizik bile yok boya kendi kendine dökülmüş ve astar atılmadan direk siyah plastiğin üzerine boya uygulanmış.

Orta konsoldaki plastik aksamı garantiden değiştirirlermi ? Servise gitmeden önce sizinde görüşlerinizi almak istedim. Yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

ptmkt.jpg

Aynı sıkıntıya benzer bir sıkıntı bende de oldu ama vites başlığının metal gibi duran parlak kısmında 1 yıl kadar oldu vites başlığım garantiden değişti. Resmini çekip otosan'a yolladılar, bir hafta sonra da takmak için aradılar. Garanti kapsamında değişimi mevcuttur diye düşünüyorum.

Yusuf Şerbetçi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cem Bey sizin üzerinde durduğunuz gibi bende durumu merkeze aynen ilettim. beni aramalarını bekliyorum. Gelişmeleri buradan yazarım. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlarda merkezi arayıp kayıt açtırırlarsa belki bunu garanti kapsamına sokabiliriz. İyi günler.

Yusuf Bey benim soyulma da aynı sizin soyulmanın olduğu yerden ve hatta büyüklükte aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.