Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Komple Ses Sistemi

taner eviş

Önerilen Mesajlar

abicim aklımda olan şeylerden biri o da misal spor yay taktırdım bi hafta filan oldu ama Soma mevzusundan dolayı açmadım konuyu birkaç şey daha vardı  ama beklemeye aldım.

Levent abi  bakarsan bir sayfa önce videosu da mevcut

Üstadım kusuruma bakma telden girince gözden kaçmış teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

arkadaşlar  sizler için iyi benim için kötü haberim var uzun süredir  benim teybi taktırdığım Battal abimle pazarlık halindeyim toplu alım filan yapılabilir ya da forumdaşlardan alan olabilir diye benim ana ünitenin aynısından 1800 tl ye indirdim 200 tl indi sağolsun lakin 5 ve üzeri alım olursa  biraz daha kırptırabilirim  dedi :)

işiniz görülsün diye diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiyat iyi hocam bence. aydındaki ilgili mağazaya yönlendirdiler beni navimate'den.  2300 dediler bana. sanalpazar'da 1800 sahibinden'de 1900 fiyat var dedim. üzerine koymam lazım yoksa dükkan yürümez dedi. 500 tl koydu yani üzerine. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fiyat iyi hocam bence. aydındaki ilgili mağazaya yönlendirdiler beni navimate'den.  2300 dediler bana. sanalpazar'da 1800 sahibinden'de 1900 fiyat var dedim. üzerine koymam lazım yoksa dükkan yürümez dedi. 500 tl koydu yani üzerine. 

nakit olursa biraz daha indirim yaptırabilirim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.