Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus Sony Mp3 Player

Yavuz Girgin

Soru

Arkadaşlar merhaba,

2010 model focus tredx aracıma titanyumlardan çıkma olarak temiz sağlam bir sony mp3 buldum 350 TL ne dersiniz fiyatı uygun mu? benim aracıma kolaylıkla monte edilebilir mi? fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yavuz Girgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Uygun, tabiki kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIISorular ve Sorunlar" kategorisinden "Focus GarajıFocus IISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tekrar Merhaba,

öncelikle acemiliğim için kusura bakmayın, admin fiyatını uygun demişsiniz doğru mu anladım?, birde bu sistemde bluetooth ve 6 cd yüklemi var galiba değil mi? bu değişliği yetkili serviste mi yaptırsam, yok bir oto elektrikçi çözer mi sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet fiyat.

Hayır o özellikler yok.O özellikler için gerekli modülleri almanız gerekmektedir. 

Tekrar Merhaba,
öncelikle acemiliğim için kusura bakmayın, admin fiyatını uygun demişsiniz doğru mu anladım?, birde bu sistemde bluetooth ve 6 cd yüklemi var galiba değil mi? bu değişliği yetkili serviste mi yaptırsam, yok bir oto elektrikçi çözer mi sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Iyi aksamlar admin bende focus 1 Comfort var aldığım da uzerinde Pioneer cd calar wardi uzeeinde aux girişi war ama calismiyo orjinali yok arabamin size sormak istedim orjinal teybinde aux girisi warmi yada yoksa bunu nasil calistira bilirim tskr

Alakasız iki konuya aynı soruyu yazmaktansa sadece ilgili tek bir yere yazsanız yada konusu yoksa açsanız daha iyi olur. Sonuçta burda her ne kadar sizin işinizin görülmesi önemliyse sizden sonraki arkadaşların da faydalanmasını isteriz. Bir de admin dışında pek çok arkadaşımız var. Bize de iyi akşamlar. Aux girişinin kesin çalışmama sebebini biz söyleyemeyiz çünkü bu arabayla ilgili değil cihazla ilgili bir konu. Kablolarından biri zarar görmüş olabilir vs bir oto elektrikçi kesin çözüm üretir size. Ayrıca aracınızın orjinalinde aux girşinin olmasının da bir önemi yok. Dediğim gibi olay cihazda (teypde) bitiyor. Saruhan Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.