Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Comfort un Müzik sistemi nasıl merak ediyorum? Sabırsızlıkla Aracı bekliyorum

Radyolog01

Soru

• Cevaplar 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters For This Question

Önerilen Mesajlar

• 0

ya bu nasıl bir iştir. ya arabam gelmedi ya da bunlar saçma sapan iş yapıyorlar.

vergi dairesinde şase numarasını eksik girilmesi sonucu trafikte kabul görmeyen evrak tekrar vergi dairesine gönderilmiş ve ordakilerde dilekçe yazılıp 1 hafta sonra cevap gelecegini söylemişler. ne kadar inandırıcı geldi bilmiyorum ama şuan çıldırmak üzereyim saçma sapan hatalar yüzünden tüm planlarım programlarım iptal oldu. ford a şikayet msjı attım bana döndüler ve şikayetimin değerlendirilecegi söylendi. en az 7 gün daha aracımı alamıyacagım ve kaskosunu 30 haziranda yapıp sattılar bana. bu nasıl bir iştir 10 günü gitti kaskonun araca binmeden. ve otokoçtan aracım gelene kadar araç verin bana dedim olumsuz cevap verdiler.

daha yapabileceğim önerebileceginiz bi yöntem varmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun, Aracınızı gördünüz mü siz ? Gelmişmi ? Yalan olmasın diye soruyorum.

Allah daha büyük aksaklık göstermesin ne diyelim , siz gerekli merciileri aramışsınız..Araç vermezler bence de ama 7 gün bana çok uzun geldi..Hata varsa hemen gidersinler :):)

İnş başka sorun değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun, Aracınızı gördünüz mü siz ? Gelmişmi ? Yalan olmasın diye soruyorum.

Allah daha büyük aksaklık göstermesin ne diyelim , siz gerekli merciileri aramışsınız..Araç vermezler bence de ama 7 gün bana çok uzun geldi..Hata varsa hemen gidersinler :):)

İnş başka sorun değildir.

yok aracı görmedim ama geldi deniliyor işte. örnek araç gösterildi bana sadece. ya adamlar sorun bizden kaynakli değil diyorlar vergi dairesindeki memur şase numarasında 1 harfi eksik girmiş biz uğraşıyoruz falan dediler ama ne bilim inanası gelmiyor insanın. yarın gidip vergi dairesinde calışan bir tanıdıkla görüşecem güya anahtar teslim 50 tane işe koşturdular bunada koşacaz anlaşılan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vergi Dairesi Fax veya Telefon ile Ankara'da ki bilgi işlem merkezine ulaşıp süreci daha hızlı yapabiliyormuş,

Yani uzun sürmesi gerekmiyor aynı günde bile düzelebilirmiş..

Özün Sözü vergi dairesi ile görüşüp süreci hızlandırın eğer böyle bir hata sözkonusu ise..

Normalde yazışma yapılırmış o yüzden uzun sürer demişlerdir...

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçmiş olsun,kötü şans.

Ama vergi dairesine muhakkak gidip hızlandırın,tabi doğru ise...

yarın ilk iş vergi dairesindeki tanıdıgın yanına ugramak olacak.. devlet memuru olmak böyle işte adamlar aladağdan serin git napıyorsan yap.. bende bi devlet memuru olarak kınıyorum böylelerini. maaşlarını hak etmeyen cok insan var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1 yazım yanlışı sizin aracınızı 1 hafta geç almanıza mı neden olacak sad.gif Gidin yarın görüşün otosanlada konuşun olmassa tüketici haklarına başvurun size araç temin etsinler.

ford a msj yolladım 2 dk sonra aradılar şikayetiniz gerekli mercilerce incelenip size tekrar dönecegiz dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1 yazım yanlışı sizin aracınızı 1 hafta geç almanıza mı neden olacak sad.gif Gidin yarın görüşün otosanlada konuşun olmassa tüketici haklarına başvurun size araç temin etsinler.

Otosan'ın derdi değil bu durum tüketici mah. memur'a dava açması da sıkıntı olur..

Kısa sürede çözülecek birşey bu..Yukarda açıkladım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.