Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şike Soruşturması - Aziz Yıldırım gözaltında -

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Çekemeyenlerin oyunu bu :) Böyle bir saçmalık yok izleyin tüm maçları 2. yarıdaki.. Futbolcuların nasıl mücadele ettiği o maçlarda gözüküyor..

düşsün FB 2. lige hiç sorun değil.. 1 sezon rahat eder geri kalan %75

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yanıt 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tarafarın, yargı da ki olay hakkında basına saldırması kadar utanç verici birşey var mı ?

yok tabi ki :)

Hani basın fenerli derlerdi ? Şimdi anti fener mi oldu ?

:)

Basın düzgün değil bu memlekette neyden çıkar yaparsa onu tutar...

Yargı kararını vermede Aziz Yıldırımı suçlu ilan eden basın... Anı şey GS yada başka bir takıma olsa ondada aynısını yapacak basın.. Önemli olan çıkar isim yada markalar değil...

Düşsün 2. lige rahat edersiniz işte hepiniz Kadıköy korkunuz olmaz bir sezon...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne ilgisi var ya :)

Galatasaray sence bu düşündüğün mantalitedemidir ?

Sizin en yakınınız da duran kim oldu :) ben cevap vermiyorum..Obj olman dileğiyle Ogüncüm ;)

Maç izlemeyle şike olup olmadğını bir allah kulu karar veremez ki verilmiyorda..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kişi hakkında yargı o kişiye suçlu kararını vermeden.. O kişiyi suçlu olarak göstermek suçtur...

Aziz YILDIRIM.. Yargı tarafından suçlu bulunup mahkeme sonuçlanana kadarda

Masumdur...

İddaanamede yazan suçlar kantılanana ve mahkeme kararını verene kadarda

Aziz Yıldırım'ı ve Fenerbahçe spor klübünü..;

Kesin sonuçlar çıkmadan suçlayan basınıda tüm Fenerbahçe taraftarları gibi bende KINIYORUM..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyler..........lütfen...boşuna kırmayalım birbirimizi...sonuçta hiçbir savcı gerekli görmese tutuklama kararını vermezdi...sonuçta olay yargıya taşındı bekleyip göreceğiz...olan şu oldu camiayı kirletti...ve biz inananları ...artık düşsede tüm kupaları alınsada önemli degil...inşallah türk futbolu bir ders çıkartır bu olaydan ve temizlenir...gerekiyordu zaten böyle birşey...ha fb nin başına geldi ...olsun....türkiye bir şekilde temizleniyor...yoksa yılardır ölmekte bilmeyen üç beş yaşlı kurtun elindeydi...bekleyelim görelim...fb kulübüde yönetimyile böyle birşeye izin vermişse sucludur seyirci ve taraftarına ihanet etmiştir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fenerbahçe elmas zaten. Çamurun içine düşsede değeri düşmez..

Aziz başkanda 13 senedir Fenerbahçeye ve Türkiyede sporun (sadece futbolun değil ) gelişmesi adına pek çok girişimler ve tesisler kurmuş bir insandır.

FairPlay adına pek çok şeyler yapmış insandır...

Bazı şeyleri çekemeyen 3-5 kişi tarafından kurulan bu çirkin oyundan dolayı 60 yaşında bir adamı o şekilde yıpratmaya hiç kimsenin hakkı yoktur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beyler..........lütfen...boşuna kırmayalım birbirimizi...sonuçta hiçbir savcı gerekli görmese tutuklama kararını vermezdi...sonuçta olay yargıya taşındı bekleyip göreceğiz...olan şu oldu camiayı kirletti...ve biz inananları ...artık düşsede tüm kupaları alınsada önemli degil...inşallah türk futbolu bir ders çıkartır bu olaydan ve temizlenir...gerekiyordu zaten böyle birşey...ha fb nin başına geldi ...olsun....türkiye bir şekilde temizleniyor...yoksa yılardır ölmekte bilmeyen üç beş yaşlı kurtun elindeydi...bekleyelim görelim...fb kulübüde yönetimyile böyle birşeye izin vermişse sucludur seyirci ve taraftarına ihanet etmiştir...

Neden kıralım abicim birbirimizi.. Ben düşündüğümü söylüyorum boss düşündüğünü söylüyor.. Kalp kıracak bişey yok abim ortada :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün inş utanmazsın bu sözlerden başkanınız suçlu olduğu kanıtlanınca.. !!

Başka bişey demiyecem :)

aziz'e gelmeden önce ne adamlar yıpratıldı...Büyütme bence şu adamı :) Suçlu ise bunun savunacak bi yanı yok.(şu ana akadr haksız olduğunu gösteren birşeye göremedik) Güvenmediğin basından gördüğün fairplay sözlerine inanıyorsun yani? ?

spor'un içine etmesine kimsenin hakkı yok değil mi ?

Başarıya tesedüf diyen bir kişi bu kişi ;) Ama saygıyı biz gösterdik kulüp olarak :D

uA - Başımız dik :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden kıralım abicim birbirimizi.. Ben düşündüğümü söylüyorum boss düşündüğünü söylüyor.. Kalp kıracak bişey yok abim ortada :)

ogüncüm....evlat...biraz fanatikçe konuşuyorsun...konu bu bende üzülüyorum bir fenerli olarak...ama ne kadar üzülsekte sonuçta olay aydınlanana kadar beklemek en iyisi...elbette diğer aslar bizim bu duruma düşmemize sevineceklerdir...olsun bugün bize yarın onlara...boşver..........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada olan sadece Fener'e olmuyor zaten...Böyle algılanmasının sebebi onun büyük olmasındandır !

Bunu anlayışla karşılamalı büyük taraftar...

Ama bu hale getirenleri içinden atıp armasını savunmalı..Tutuklanmış yıllarca arkasından böyle sözlerle konuşulan kişileri değil..

Üzülüyoruz ama bir yere kadar :) Suçlu cezasını çekmeli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Utanılacak bişey yok boss ben Fenerbahçeli oluğum için hiç üzülmedim her zaman gurur duydum. Fenerbahçenin şu anda pek çok dalda bu başarıya ulaşmasının e önemli nedenide Fenerbahçeyi tesisleştiren Aziz Yıldırımdır. Aziz Yıldırımın Türk sporuna olan katkılarını kimse tartışamaz.

Kim suçlu dediki dedin az önce ama şimdi suçlu olduğu kanıtlanınca diyorsun. Şu an suçlu olduğunu düşünüyor ve o görüşü savunuyorsun..

Ben suçsuz veya suçludur demiyorum Aziz Yıldırım için..

Sadece hukuktaki masumiyet maddesini hatırlatıyorum

Kanunda bu maddeler varsa eğer.. Aziz Yıldırımıda bu şekilde yıpratmak yanlıştır.. Onu söylüyorum sadece. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogüncüm....evlat...biraz fanatikçe konuşuyorsun...konu bu bende üzülüyorum bir fenerli olarak...ama ne kadar üzülsekte sonuçta olay aydınlanana kadar beklemek en iyisi...elbette diğer aslar bizim bu duruma düşmemize sevineceklerdir...olsun bugün bize yarın onlara...boşver..........

Abicim tamamda ben aydınlanana kadar suçsuz demiyorum.. neden herkez bu adamı suçlu göstermeye çalışıyor.. ayıptır ya (sözüm sana değil boss yanlış anlama :) )
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Utanılacak bişey yok boss ben Fenerbahçeli oluğum için hiç üzülmedim her zaman gurur duydum. Fenerbahçenin şu anda pek çok dalda bu başarıya ulaşmasının e önemli nedenide Fenerbahçeyi tesisleştiren Aziz Yıldırımdır. Aziz Yıldırımın Türk sporuna olan katkılarını kimse tartışamaz.

Kim suçlu dediki dedin az önce ama şimdi suçlu olduğu kanıtlanınca diyorsun. Şu an suçlu olduğunu düşünüyor ve o görüşü savunuyorsun..

Ben suçsuz veya suçludur demiyorum Aziz Yıldırım için..

Sadece hukuktaki masumiyet maddesini hatırlatıyorum

Kanunda bu maddeler varsa eğer.. Aziz Yıldırımıda bu şekilde yıpratmak yanlıştır.. Onu söylüyorum sadece. :)

Sence aziz başkan hiç para aktarmadı öyle mi ;)

Sen buna inanıyorsan bende ismimi değişeyim :):) Daha ne diyeyim ki ??

Ben suçlu demedim ilk mesajımı oku ...Sen öyle anlayıp cevap attın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.