Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Sevdiğiniz Film ve Diziler

Erdogan.Kavakli

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkesin beğenisi farkılık göstermekte ve bir çoğumuzun etkilendiği filmi başka arkadaşlar izlememiş durumda bundan yola çıkarak böyle bir konu oluşturmak istedim böylelikle canımız sıkıldığı zaman hangi filmi izlesem diye düşünüp duracağımıza ya da hiç bir fikrimiz olmadığı durumlarda burada ki değerli arkadaşlarımızın etkilenmiş olduğu yada beğenerek izlediği filmleri değerlendirerek hareket ederiz buda bizleri biraz rahatlatmış olur ve birlikte filmin iyi yanlarının yanında kötü yanlarını da eleştire biliriz saygılar iyi forumlar arkadaşlar .

Benim Etkilendiklerim :

En Sevdiğim Film : V For Vendetta

En Sevdiğim Dizi : Öyle Bir Geçer Zaman Ki

vforvendetta.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala ölmeden önce seyredilmesi gereken 100 filmi saymak lazım...okadar çok varki...ayırmak çok güç ama bir sinema manyağı olarak;

1.er ryanı kurtarmak...

2.sinemanın dönüm noktası olan matrix serisi...

3.filmlerin efendisi olan yüzüklerin efendisi serisi...

tv dizisi.avrupa yakası...yerli

tv dizisi kardeşiler takımı ve pasifik ....yabancı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madmax arkadaşım dediğin gibi seyredilmesi gerekli olan bir çok film var bunlar arasında ilk 3 film üzerinde durmussun gerçektende farklı koşullardaki alanları anlatan en iyi filmler arasında belirleyiciliği yüksek filmler. İzlemeyen arkadaşların sayısının az olduğunu dşünmekteyim bu yüzden yakın geçmişe dayalı filmleride konu edersek çok güzel olur saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birden yazmak gerekince aklıma gelmeyen onlarca isim oluyor ama;

"Esaretin Bedeli", korku türünde "O" ve "Cinnet", "Yedi", "Prestij", "Siyah Kuğu", "V for Vendetta", "Zoraki Kral", "Er Ryan ı Kurtarmak", "Tom Hanks - Issız Ada", "Forrest Gump(Koş Forrest Koş)"

çok sevdiğim yapımlardan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlız bu forumun atilla dorsayı benim bilmiş olda........yaşınız kac bilmiyom ama.......onun için...sinema köşesi için teşekkürler...bilmediğin bişi olursa sorabilirsin....

not :tolgacım eline sağlık çok güzel filmleri seçmissin..yine

amma da ukalayım ya...:);)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

helal be......işte bu izmirli farkı gerçekten çok iyi bir film izleyeniyimdir...fragman köşesi ve önceki sitede film soundtrackları bölümü vardı..aslında sen gencsin herhafta ne izleyelim ne dinleyelim bölümü ne okuyalım gibi bir bölüme ihtiyac var ac sen bende yardım ederim sana...cd dvd kitap ve diger kültürel alanlardan oluşur ve üyelerimize bir nevi yol gösterir....yeapp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim için sıkıntı yok madmax ın da deneyimlerinden yararlanarak yapılabilir bir bölüm ama sürekli güncel tutularak mesela her hafta yenilenecek haftada 10 tane film seçilip koyulacak v.b bu tarz uygulamalar yapılabilir fikir babalığını siz yapın gerisini ben hallederim (:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.