Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Fiyat

Tahir Öztan

Soru

2009 Model ford focus mca trend aracım var.Fabrika çıkışına ek olarak sis farları çelik jant ve camlarda film mevcut.Ayrıca BRC marka lpg takılı araç 91.000 km de satmayı düşünüyorum acaba fiyat olarak hangi aralıkta satabilirim.internete koyarken hangi fiyattan yazayım teşekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus IIGenel Bilgiler" kategorisinden "Focus GarajıFocus IISorular ve Sorunlar" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.000 ile 33.000 arası değişir. Temizliğine bağlı. İlgili sitelerdeki fiyatlara göre pay biçmelisiniz.

Ek olarak: 

Ford'un 2.el hizmetinden de yararlanabilirsiniz

http://www.fordikinciel.com/hizmetler

Elinizdeki satılık araba her ne marka olursa olsun, içiniz rahat olarak FordİkinciEl yetkili satıcılarında değerlendiriyorsunuz; takas opsiyonlarından faydalanıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar hazır konu açılmışken bende başka bir araç soracaktım.2010 model Fiesta 1.4 TDCI titanium x paket 34000 km.de renk patlıcan moru..Sadece sağ arka çamurlukta sürtünmeden dolayı lokal boya var, onunda resimleri mevcut ayrıca servis bakımlı..Sizce ne kadar eder?...Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.