Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Special topic for Madmax5

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

yok vala canlıymış...dün izmir fuarındaydık sasalı dogal yaşam parkı standındaydı...gerçekti dokundum sevdim keratayı...gecenlerde çok komikti...tam aslanların kafesine gidiyoz bir ailede çocuklarına göstermek istiyor o an erkek aslan dişinin üstüne bi atladı hoba.....ailenin cocukları bir kacırısı vardıki anlatamam eeeeee national geoprafic degilki bu kumandaya basıp değiştiresin...... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok vala canlıymış...dün izmir fuarındaydık sasalı dogal yaşam parkı standındaydı...gerçekti dokundum sevdim keratayı...gecenlerde çok komikti...tam aslanların kafesine gidiyoz bir ailede çocuklarına göstermek istiyor o an erkek aslan dişinin üstüne bi atladı hoba.....ailenin cocukları bir kacırısı vardıki anlatamam eeeeee national geoprafic degilki bu kumandaya basıp değiştiresin...... :D

Kaçııııın cinsi münasebeeet!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

esas eglenceli tarafı ise kocaman bir alan Tolga...dolaşıyorsun hayvanları falan kesmedi beni gerçi agactan silindir şeklinde bir kafes gibi birşy vardı insanlar..falan dolu girip cıkıyorlar herhalde dedim içeride bir hayvan kusmuş var......gittim gördüm varmış...wc miş megersem....anam noluyz len oldum..eşimde bagırıyormuş arkamdan gitme gitme duymadım...ulaaaaa bi girdim kafese kobralar......nasıl gülüyoruz ama nasıl...ne salağım...işte yapıyoz diyomy.a... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.