Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 115 Hb

Tahir Öztan

Soru

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bencede normal görünüyor. bendede aynı araç var 5. vites 3000 devir 100 km/sa

120de de 3500 devir normaldir diye düşünüyorum. İnternette hangi viteste kaç bin devirde kaç km hız yapılabileceği ile ilgili hesaplama araçları var. vites dişli oranlarını falan girerek hesaplanıyodu galiba. onlara bi göz atabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

neye göre yuksek daha önce kullandığım araçlara ve arkadaşlarımın araçlarına göre mesela honda cıvıc 2008 model 120 km de 3000 de falan banada normali bu gibi geliyor ama ben bi sıkıntı vadır diye düşünmüştüm.

Araç 120 yi geçince çok bağırıyor ben o yuzden dedim birazda..yinede teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

neye göre yuksek daha önce kullandığım araçlara ve arkadaşlarımın araçlarına göre mesela honda cıvıc 2008 model 120 km de 3000 de falan banada normali bu gibi geliyor ama ben bi sıkıntı vadır diye düşünmüştüm.

Araç 120 yi geçince çok bağırıyor ben o yuzden dedim birazda..yinede teşekkürler.

Her aracın vites oranlarına göre hız düzeyleri değişir. Bunlar normal şeyler.

Aracınızda sorun yok 120'den bütün araçlar bağırır , motor yalıtımı iyi olanlar içeri yansıtmaz, olay bundan ibaret :yeah:

Güle güle kullanın 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.