Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Otomobil Önerisi (Dacia Sandero)

Fazıl Arslangiray

Önerilen Mesajlar

Dacia Sandero Yeni stepway almayı düşünüyorum arkadaşlar sizlerde arabalar hakkında bilgisi yüksek ola bir çok abimiz arkadaşımız var nasıldır tavsiye edermisiniz.Bildiğiniz görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbul'da iş için kullandığımız model bu, ucuz olduğu için tercih ettik ayrıca motor cimri -dizel- Ne tür beklentiniz var ? Neden bu aracı seçtiniz? Güvenlik adına beklentiniz yoktur umarım demek bile istemiyorum. Uslu kullanmak şart bu aracı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakkaride yollar kötü burada idare etsin diye altı yüksek az yakıyor bildiğim kadarıyla işte fiyatıda ucuz diye öyle aklımdan geçmiyor değil. Bildiklerinizi söylerseniz çok sevinirim arkadaşlar öyle bir heveslendim çok güzel grünüşü ve renkleri donanım yüksek alırsak oda güzelleştiriyor. Ne yapmalıyım sizce...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dacia Sandero Yeni stepway almayı düşünüyorum arkadaşlar sizlerde arabalar hakkında bilgisi yüksek ola bir çok abimiz arkadaşımız var nasıldır tavsiye edermisiniz.Bildiğiniz görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

valla bizim arkadaş dacia stapway aldı araç 1-2 ay sonra kapı fitillleri söküldü ,bir kere de normal yolda giderken durup dururken motor arıza lambası yanmış...yakıt olarak ise benim focus 1.6 titanyum dizel vardı o zaman ben aracımı sert kullanmama ragmen arkadaşla aynı yakıyorduk..güvenlik adına birşey yok aracta Ncup tan 3 yıldız alabılmıs ancak .onun yerine 2.el yüksek modelli daha saglam kaliteli arac alabilirsinz.arkadasıma da cok söylemiştim bunu ama bizi dinlememişti 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım arkadaşlar o zaman bu düşünceyi kafamızdan silip başka modellere yöneleceğiz...Peki hangi model önerirsiniz 20-30bin arası yol şartları ağır olan. focus 2 olabilir mi yada sizlerin tavsiyesi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım arkadaşlar o zaman bu düşünceyi kafamızdan silip başka modellere yöneleceğiz...Peki hangi model önerirsiniz 20-30bin arası yol şartları ağır olan. focus 2 olabilir mi yada sizlerin tavsiyesi...

Hakkari'de ancak focus 1 gider benim fikrim bu Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 1 yüksek değil, focus olacaksa ancak focus 2 olur. burada ben olsam dacia sandero alabilirdim ama beklentiniz olmayacak hız'a fazla yönelmeyeceksiniz.. O yollara Kaya gibi sağlam araba lazım 1 yıl boyunca gittim geldim o yollarda

Fazıl bey Hakkari'de ne işle meşgulsunuz aracı kullanım amacınız nedir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.