Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tampon Altı Lip Hk.

obsession

Soru

2004 Model Focus Hb Sahibiyim, 1 Hafta önce ön tampon altındaki karlığın (plastik) düştüğünü farkettim. Biraz araştırma yaptım piyasa değerı 120 tl civarında. Açıkcası bana o parça için o rakamı vermek çok saçma geldi. Bildiğiniz (özellikle kullanılmış, çıkma) veya bu parçayı ucuza satan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

geçen hafta bende cmaxin intercoolerın altındaki plastiği aldım. Orjinali çok pahalıydı yeni yan sanayileri çıkmış piyasaya 40 liraya aldım. sonuçta plastik yani orjinaline 150 lira para istiyolar gerekli hayati bir parça değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

22 haziranda konu başlığı açıp sizlerden bilgi istemiştim. Bulunduğum mahallede 5 tane focus aradı daha var ve bugun 4 tanesınınde tampon altı liplerin olmadığını farkettim.(Daha önce ki gunlerde görmüştüm) Sanırım bu parçaları insanlar çalmaya başladı. Tesadüf olacağını sanmıyorum açıkcası. Çıkma olarak bulunmayan bu gereksiz gozuken parcanın fıyatı 120 TL...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çalınması konusunda fikrim yok ama açıkcası sanmıyorum.Ama araç hareket halindeyken düşmüş olsa , üstünden geçeceğiniz için hissederdiniz.Park halindede düşcek değil gerçi :D

Çogu insan özellikle alışveriş merkez otoparklarındaki sarı borulara deydirdiği için yamuluyor ve kötü durmasındansa söktürüyorlar.

amcamın öyle olmuştu aslında çok dikkat eder aracını park ederken ama ister istemez oluyor , sanayiye gidip ısıttırıp düzeltirmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

22 haziranda konu başlığı açıp sizlerden bilgi istemiştim. Bulunduğum mahallede 5 tane focus aradı daha var ve bugun 4 tanesınınde tampon altı liplerin olmadığını farkettim.(Daha önce ki gunlerde görmüştüm) Sanırım bu parçaları insanlar çalmaya başladı. Tesadüf olacağını sanmıyorum açıkcası. Çıkma olarak bulunmayan bu gereksiz gozuken parcanın fıyatı 120 TL...

o karlıgın çıkmasını bulmanız pek mümkün olmaz bendede vardı 2004 focus sıfırını 140 tlye aldım genelde o parça düşüyo içinde çelik plaka var kaldırımlara felan yaklaşırken plaka egiliyo düzelmeside imkansız gibi bişey pekte rahatsız olmuyosanız gerek yok almanıza ama benim gibi orjinalci bide hassas biriyseniz takın derim

karizma06 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.