Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Teyp Hakkında Bilgi

Emre V.

Soru

Öncelikle herkese Merhaba :D

Amcam 2004 yılında almış olduğu 2004 model focus Comfort aracını bu zamana kadar Fm Transmitter ile kullanıyordu.Malum oda pek iyi ses vermediğinden dolayı kuzenim cd çalar düşünüyor.(Ehliyet almasına az zaman kaldı kanı kaynıyor :D )

Focus1 lerin orta gögüsdeki yer küçük olduğundan duble din hem pahalı olacağından ve de alanın küçük olmasından kaliteli ses almak için bana danıştı.

Bende ghia'lardaki cd çaları almasını veya üstüneki teypin içinden extra kablo çıkarılarak ipod , veya mmc hafıza kartı gibi okuyucu önerdim.bilmediği için bu konu hakkında bilgi almak istedi fakat benimde çok bilgim yok açıkcası.Bu tür uygulamayı kullanan varmı.Yani kasetçaların içinden extra bir işlem yapılarak ipod tarzı mp3 playeri bağlayabilirmiyiz ? ( Daha önceden başka bi aracın içinde görmüştüm )Bir nevi usb girişi görevi alacak ?

not : Cd çalar taktırmayı düşünmüyor görüntü bozulacağı için.O yüzden sizlerin tavsiyine ihtiyaç duydum :D

Örnek resim :

2004FordFocusDarkline.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

01112010576.jpg

Benim Focus'un teyp ile görüntüsü böyle... kötü durmuyor benim gözümde.

Yeni konu açmak istemedim.Bende yeni bir teyp almak istiyorum.Bütçem 150 lira civarı.

Aradığım özellikler ise usb yada harici hdd den mp3 çalabilsin..ve görüntü olarakta sırıtmasın...

sizin teybin görüntüsünü beğendim.aykırı durmamışş..model adını tam alabilirmiyim ve birde teybin alt kısmındaki siyah dikdörtgen parçayı nasıl edindiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni konu açmak istemedim.Bende yeni bir teyp almak istiyorum.Bütçem 150 lira civarı.

Aradığım özellikler ise usb yada harici hdd den mp3 çalabilsin..ve görüntü olarakta sırıtmasın...

sizin teybin görüntüsünü beğendim.aykırı durmamışş..model adını tam alabilirmiyim ve birde teybin alt kısmındaki siyah dikdörtgen parçayı nasıl edindiniz?

Merhaba,

Mehmet Kardeşimiz şuan Asker'de; onun yerine biz yardımcı olmaya çalışalım size...

Teyp şu olacak büyük ihtimalle;

PIONEER DEH-5250SD

Kapak şunlardan olacak;

http://www.tekford.c...-pid-11102.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Transmitterlardan uzak durun en kalitelisi bile saçmalıyor.Hele Ankara İstanbul Gibi şehirlerde boş frekans olmadığından kullanmanız imkansız....Öyle film,video izliyosun muhabbetine de inanmayın,çoğu video formatını falan çalıştırmıyor,yada onların formatına dÖnüştürmek çok zaman alıyor..Zaten bit kadar ekranda ne izliyceksinizki...Güzel bir mp3 cd çalarlı müzik sistemi alın bence...Hatta şimdi bluetoothlu olan mp3 cd çalarlı sony ve pioneer lar bile çıkmış....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk etapta her ne kadar pahalı da olsa Xcarlink (http://www.xcarlink.com/show_info.asp?product_id=350) bence en iyi çözüm. Hem orijinal teyp duruyor, hem dijital sesin kalitesi, hem de direksiyon kumandasından şarkıları ve sesi kontrol etmeye devam edebiliyorsunuz.

Ben de kaset ile MP3 çalarımı bağlıyorum, ama şarkı değiştirmek için MP3 çalara ulaşmaya çalışmak hoş olmuyor.

Yeni teyp parası gibi dursa da neticede USB, SD ve AUX ile müzik çalabilen, direksiyon kumandalı ve aracın konsoluna uyumlu yeni! bir teybe sahip olunuyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.