Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sis Farı Camındaki Hafif Buğu ?

Umut Akbaba

Soru

Araba alınanı 3 gün oldu. 2 günden beri kötü hava şartları sebebiyle sisler yanıktı. Bugün arabadan indiğimde fark ettim. Sis lambasının camı avuç içinin yarısı kadar buğulanma yapmıştı. Sebebi ne olabilir ? Resimdede belli olmaktadır. Hafif yeşilimsi yuvarlak.

jm0kx.jpg

Umut Akbaba tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Eğer kalıcı olup iz yaptıysa değişim isteyin, eğer geçici ise yanarken engel olmuyorsa normaldir birşey yapmayın

Abi daha yeni fark ettim. Yarın yine bakarım geçmemişse dediğin gibi değişim isterim. Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Açıkcası dikkat etmedim. Arabadan indiğimde bu haldeydi bende üstüne düşmedim, ama aklıma takıldı :)

Bu duruma bi dikkat etmenizi öneririm  :)  Bizim araçtada olmuştu sisler yanmadığı zaman buğu oluyordu sonradan yaktığımda ise kayboluyordu  :) Sonradan kendi kendine düzeldi  :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bu duruma bi dikkat etmenizi öneririm  :)  Bizim araçtada olmuştu sisler yanmadığı zaman buğu oluyordu sonradan yaktığımda ise kayboluyordu  :) Sonradan kendi kendine düzeldi  :D

İnşallah düzelir kendi kendine düzelmesse gider değişim isterim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu durum bendede var hatta bende farlarda da mevcut buğu min. bir gün sonra geçiyor..garantiye başvurdum gelen cevap görüş mesafesini etkilemediği için sıkıntı yok değişim kabul edilmiyor!!bende durumu kabul etmediğimi bildirdim ve bana dönüş yapacaklarını sölediler hala dönen yok(1 hafta oldu) pazartesiyide bekliyorum..sonra yazılı belge isteyeceğim bana mantıklı olarak anlatsınlar..ayıp yakıştıramıyorum ford otosan a neymiş görüş mesafesini etkilemiyormuş?? ee görsellik nerde hiç utanmıyorlar bile bunu sölemeye..ben firmam olarak yerin dibine girerim düşünsenize focus almayı düşünüyorsunuz park halinde aracı görüyorsunuz farların içi buğu..ne düşünürsünüz???!!!ben o aracın görselliği kalitesi için dünya kadar para veriyorum..az yakıyor düşüncesi ile alsaydımmm:(görsellik önemli olmasaydı) dacia alır çok para bağlamazdım bile..hııı emin olun otosandan sa mais bence 10 kat daha müşteri memnuniyetli..yakıştıramadım ford otosana şuanlık gelen tepkiyi bile..2 far sis fiyatı oldukça yüksektir onun için tüketici haklarına gidemiyeceğim bir üst mahkeme ya da hakem heyetine başvuru yapıp bilir kişi raporu isteyeceğim..güzellikle olmayacaksa bii şekilde olacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.