Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2,5 Un Hararet Yapması

Ozan Murat Kırtorun

Soru

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yen katıldım. Aracın 2011 model Focus . Alalı daha 10 gün oldu bugün hararet yaptı ve stop etti yan yolda kaldım çekici çağırdım sanayiye çektiler usta termostat in altında bir parçanın kırıldığını ve suyun boşaldığını söyledi sizce conta yakmışmıdır yada km si 50.000 olan bir araçta bu normalmidir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yen katıldım. Aracın 2011 model Focus . Alalı daha 10 gün oldu bugün hararet yaptı ve stop etti yan yolda kaldım çekici çağırdım sanayiye çektiler usta termostat in altında bir parçanın kırıldığını ve suyun boşaldığını söyledi sizce conta yakmışmıdır yada km si 50.000 olan bir araçta bu normalmidir

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hepinize teşekkür ederim ustanın söylediğine göre fan müşülü arıza yapmış ama içime sinmedi söylediği çünkü  araç arıza yapana kadar hararet göstergesi 90 nı geçmedi hatta stop ettiğinde motordan duman çıkarken kontağı kapatıp açtım yine 90 dı kaputu açtım su olmadığını gördüm hemen su ilave ettim tekrar kontağı açtığımda hararet 120 ye dayandı. anlamadım bu işten aracı aldım sorun yok ama göstergeye bakmaktan yola bakamıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.