Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Park Halinde Arkadan Çarpmışlar , Istanbul , Kaporta Ve Boya Önerisi ...

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

,haftasonu biryer de valeye verdim , sonra ertesi gün otoparkta bu haldeydi :( ,ya otoparkta vurdular yada vale vurdu ...otopark kamralarından akşam seyredicem , olmadı valeyi çarpıcam ,valla neredeyse ağlayacaktım , istanbulda bu hasarı tamir edebilecek  , adam gibi boyabilecek bir usta tanıyan ve maliyet konusunda tahmini bir rakam verebilecek varmı ?img0709ka.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uygun ve becerikli bir usta tanıyan yokmudur ?  istanbul civarında 

kendim keşfedecem ,kimsenin tanıdığı boyacı kaportacı yok heralde .... neyse , bunun için kasko bozmaya gerek yok heralde , tek endişem , bagajdaki göçüğü düzeltmeye çalışırlarken boyayı attırmaları ...  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen kış arabam sitenin otoparkında park halindeyken yan tarafa park eden aracın sahibi kapısını açınca rüzgarında azizliği ile kapısını benim aracın sağ kapısına çarptırdı.Ceviz büyüklüğünde iki yerde göçük oluştu, bayağı bir sinir olmuştum.Koşuyolu Carrefoursa'nın E5'e bakan üst taraf sol kısmında petrol ofisi var hemen karşısında lastikçi,akücü,yıkamacı,kaportacı vs  var.Orada Carrefour'a doğru yıkamacıya yetişmeden yanılmıyorsam yağ değişim dükkanı olacaktı beni oraya yönlendirdiler.Normalde adam orada çalışmıyormuş seyyar geziyormuş boyasız kaporta göçüğü düzeltiyormuş, aradım geldi aparatlarını kurdu 3-4 saat bayağı bir uğraştan sonra düzeltiverdi  zamanınız varsa gidebilirseniz tavsiye ederim.Tekrar geçmiş olsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uygun ve becerikli bir usta tanıyan yokmudur ?  istanbul civarında 

kendim keşfedecem ,kimsenin tanıdığı boyacı kaportacı yok heralde .... neyse , bunun için kasko bozmaya gerek yok heralde , tek endişem , bagajdaki göçüğü düzeltmeye çalışırlarken boyayı attırmaları ...  

Acele etme herkes her dakika buraya bakmıyor haliyle.

Herkes çok sabırsız bu ara.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun... bence şiddetli bir çarpışma. neden derseniz benim de başıma geldi. geri geri giderken 2 kez vurdum hele 2.si çok gürültülüydü. ne bir çizik oluştu ne de boya kalkması. sabit sert direk gibi bir yere vurmuş. park sensörü bunları görmeyebiliyor. kamerayı incelemeden valenin günahını almak istemem.

kaskoyu bozmadan autoking yapabilir gibi geldi. bir deneyin.

yusuf terzi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Mustafa Karaaslan

Çok geçmiş olsun. Usta aramaya hiç gerek yok Auto King kaskonuzu bozmadan bu hasarı giderebilir yanlız bagajı çektikten sonra boyarlar orayı boya konusunda da rahat olun orjinal boya ve mükemmel işçilikleri var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer Bagaj boyanız orjinal boya ise orayı çektirme yaptıklarında boya esneme yapıyor ve bozulmuyor. Orjinal kendi boyası değilde daha önceden de boya var ise o zaman boya yarılma yapıyor ve boyanmak zorunda kalıyor. Umarım mideniz bulanmayacak şekilde halledilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.