Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Rafet NAS

Iphone 5 - Google Maps

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar iphone 5 apple haritalar sesli çalışıyor ama poi yok sadece adres girebiliyoruz, google haritalar Türkiye'de ne zaman aktif olacak (iphone 5 için) bilgisi olan var mı?

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aktif zaten artık..

Buradan indirebilirsiniz. --> https://itunes.apple.com/us/app/google-maps/id585027354?mt=8

Eğer tr hesabında gözükmüyorsa şuan abd hesabı açıp indirebilirsiniz. Ayrıca bununda poi'si felan yok sonuçta navigasyon programı değiller.onlar gibi verimli olamıyorlar ama yinede iyi google maps..

NOT: i5 için değil tüm iphone'lar içindir bu.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bununda poi'si felan yok sonuçta navigasyon programı değiller

Google maps pek çok özel alanı barındırıyor, mesela ben navigasyonu sadece İstanbul trafiğinde kullanıyorum pek çok yer mevcut (örn: star city outlet avm'yi buluyor zaten dibinde gönen otelde kalıyorum yani oteli göstermese bile az çok gideceğiniz yeri biliyorsanız o bölgedeki bir özel işletmeyi baz alarak yola çıkabiliyorsunuz, yenibosnada muhakkak işim oluyor koçtaş diyorum hem otoparkını kullanıyorum buluyor, navigasyonum yokken hep google haritalarla yolumu buluyordum) şimdi google haritalarda sesli olsa bence 109.90 TL ye tomtom veya 49.90 tl ye igo indirmeye gerek yok.. en azından benim için.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.