Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mondeo 2.0T 240 ps Ecoboost - Fatih Altaylı Testinde

Önerilen Mesajlar

valla imkanım olsa bineceğim araba 2.0 mondeo ecoboost.. hiç boşuna focusdu performansdı özellikdi şuydu buydu beklemem.. herşey bu yavruda var.. karizma desen o biçim... birde hatcback olsa iyiydi ama.. mühim değil...

amma gelgelelim paraya.. hadi zorlasak da alsak diycem ama işletim masrafları dünya para.. 2. elde zarar ettirmesi bi yandan.. diyceksiniz şimdi daha almadan satmayı düşünüyo diye ama mecburen.. düşünmek zorundayım 2. elini, memuruz sonuçta... ikinci elini dert etmeyecek olsam ne çılgın projelerim var... :pray:

ama doktor bey size de gider mondi.. :P

ençok bana gider ama... :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne zaman aldın ne zaman yaptın 19 bin km. yi niye satıyorsun?

Anlamıyorum ben bizim milletimizi :duel:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten orta sınıfa geri dönersem bir daha 1.6 almayacağım, Laguna 1.6 ım varken bir yemin ettim ki dönemem :duel:

Mondeo 1.6 turbo yeterince hızlı da olsa bu kasanın hakkı ya yüzlerce Newton merelik bir dizel ya da 240hp lik 2.0 turbo kanımca..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.