Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

'10 numara yağı farklı kullananı pişman ederiz'

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan'dan ciddi uyarı

630681_detay.jpg?1305443264

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, 10 numara yağın mazot olarak kullanılmasından doğan soruna ilişkin olarak, “10 numara yağı farklı amaçla kullanmak isteyenler, anasından doğduğuna pişman olacak. Çünkü bu ahlak dışı bir davranıştır” dedi.

Bakan Çağlayan, Mersin Akaryakıtçılar Derneği’nin genel kurulunda yaptığı konuşmada, akaryakıt sektörünün ülke için sahip olduğu öneme işaret ederek, önümüzdeki süreçte yaşanacak sorunların giderilmesine katkı sağlayabilmek için genel kurula katıldığını söyledi. Çağlayan, “10 numara yağ, Türkiye’nin problemi. Ülkemizin tüm imkânlarını bu konuda kullanacağız” dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla sabah işe giderken geçtiğim yerlerin çoğunda yağ satan yerlerin levhaları arttı. Adamlar gizli saklı bile yapmıyor sayın bakan. Önce siz yakıtı adam gibi seviyeye çekin bakın nasıl kesiliyor bu 10 numara yağcılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enjektörlere zarar vermez değil mi?

Bu araçlar çok eğlenceli Ogüncüm, neler neler atılabiliyor depoya da ben arıza yapar diye izin vermiyorum, daha geçenlerde ne atıyorlardı tam hatırlayamıyorum ama deterjan mı desem Pril mi desem :kıhkıh::smiley2k:

Abartmıyorum depoya belli miktar deterjan atıyorlar tüm sistemi temizliyormuş daha arıza yaptıran yokmuş!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enjektörlere zarar vermez değil mi?

Bu araçlar çok eğlenceli Ogüncüm, neler neler atılabiliyor depoya da ben arıza yapar diye izin vermiyorum, daha geçenlerde ne atıyorlardı tam hatırlayamıyorum ama deterjan mı desem Pril mi desem :kıhkıh::smiley2k:

Abartmıyorum depoya belli miktar deterjan atıyorlar tüm sistemi temizliyormuş daha arıza yaptıran yokmuş!

Yok abicim bişi olmaz için rahat etmezse mazot oranını biraz daha yükselt 60/40 65/35 yap kar kardır.

17/18 yaşlarındayken bitane gırgırbuus H100 ümüz vardı neler koymazdık ki deposuna :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.