Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gerçek Kaza Fotoğrafları (+16)

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Az önce yemek yaptırmaya gittiğimde sanayideki arkadaşıma uğradım ve orada gördüğüm kaza yapan bir aracın fotoğraflarını çektim.Markasını söylemiycem zaten anlaşılır diye düşünüyorum.Bazı yerlerinde kan lekeleri olduğundan +16 ibaresi koydum.

Bu kazayı yapan kişiler hastanede yaşam savaşı veriyormuş ikisininde durumu ağırmış Allah tan en kısa zamanda iyileşmelerini niyaz eder yakınlarına da Allahtan sabırlar ihsan etmesini diliyorum.

Bu kazanın kaç km hız ile gerçekleştiğini son fotoda görüceksiniz.

20120824122913.jpg

20120824122859.jpg

20120824122922.jpg

İtfayenin söförü makaslarla ayırarak çıkardığı kapının yanındaki derin çentiklerden belli oluyor

20120824122800.jpg

İlk darbeyi sağdan aldığı bu fotodan belli oluyor

20120824122936.jpg

Ve en güvenli yer olduğunu düşündüğümüz arka bölümün durumu.

20120824122958.jpg

İşte bu kazada arabanın bu hale gelmesine sebep olan hız alt fotoda gördüğümüz rakam.

20120824123202.jpg

Hız sınırları bölünmüş yollarda 110 km ye yükseltilsede zannetmeyelim ki 110 km bizim kaza anında hayatımızı kurtarıcak.

Kasası sağlam olarak bilinen bir markada dahi 100 km hız bu sonuçları doğuruyorsa gaza basarken biraz daha düşünmekte fayda var diye düşünüyorum.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, " Otomobil DünyasıDiğer Otomotiv Haberleri" kategorisinden "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah yardımcıları olsun.Bu arada 100 km/h esneme şansı olmayan sağlam bir cisime vurulduğunda hiçte düşük sayılmaz bence.Aracın başına gelende benim dediğime yakın bir şeye benziyor.

Yol kenarı bariyerlere vurmuş.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var konu ile alakasız.

Bu otomobillerin ibreleri büyük kazalarda takılı kalacak şekildemi üretiliyor artık ? Bir kaç ay önce trafik kazasında vefat eden arkadaşın aracınında ibresi 250 de takılı kalmıştı :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3000 devir civarlarında 100 km. Bu arkadaş henüz hızlanma arefesindeymiş sanıyorum. Bu aracın 6 ileri olduğunu sanıyorum tabi bu arada.

Ve genel itibari ile kabin içini sağlam gördüm ben. Tabi olması gerek bu olmayabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var konu ile alakasız.

Bu otomobillerin ibreleri büyük kazalarda takılı kalacak şekildemi üretiliyor artık ? Bir kaç ay önce vefat trafik kazasında vefat eden arkadaşın aracınında ibresi 250 de takılı kalmıştı :wacko:

Başınız sağolsun Araba ne markaydı peki
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hızlı bir araba diye biliyorum bu arabayı.

Hızlıdan ziyade sakat bir araba abicim. pick up şasesine oturtulmuş 8,3 lt v10 507 hp Viper motoru. Motorda eklentilerde vardı 560 hp civarıydı motorunun gücü

http://www.sahibinde...95133304/detay/

İlandaki son resimde olan siyah dodge kamyonet

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hızlıdan ziyade sakat bir araba abicim. pick up şasesine oturtulmuş 8,3 lt v10 507 hp Viper motoru. Motorda eklentilerde vardı 560 hp civarıydı motorunun gücü

http://www.sahibinde...95133304/detay/

İlandaki son resimde olan siyah dodge kamyonet

O hıza çıkma ihtimali varmı sonuçta kamyonet.O hıza bir kamyonetle çıktıysa zaptetmesi biraz zor olur kazada kaçınılmaz gibime geliyor sonuçta altından geçen hava akımı oldukça fazla olur yanlışmıyım?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.