Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'uma Güzel Kaliteli Bir Teyp Mi Yoksa Digital Music Changer Mı ?

Şükrü Abay

Önerilen Mesajlar

İyi günler Sayın focusclubtr sakinleri;

Öncelikle böyle paronayak oldum,sizinde değerli vaktinizi alıyorum fakat kardeşinize bir yardım edin :)

Malum Benim teyp 5000RDS tiz özürlüsü bir teyp..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-audio-system-ford-focus-mk1-1998-2004-arasi-usb-sd-aux-aparati-94411853/detay/ böyle bir şey var. @Mustafa Tüfekçi abim kullanmıştı..

Bu ürünün beni etkileyen yönü aracın orjinalliği bozulmuyor;Kumanda işlev görüyor..

Kötü yanı ise 16gblık usb taksan bile 6*99=594 parça çalabiliyor. Şarkı isimleri yazmıyor .Mp3 okuma hızı ise 320kbps 'miş..

Bir yandan da kaliteli bir teyp arayışlarındayım..

Pioneer 2250,2350 Kenwood kdc-414Um bakıyorum.

CD' kalitesinin okuma hızı ise 1440kbps. Yani CD'den bir mp3 dinlersem daha kaliteli bir ses olarak tatmin olacağım.

Açıkçası beklentilerimi sorarsanız da ; Kaliteli ,tok ses +Bass seslerini iyi bir şekilde duymak istiyorum. Gerçi hep radyodan dinlediğim için arada hışırtı olabiliyor seste . Cd de dinleyince ne olacak bilmiyorum :)

Önerilere açığım ;Jvc,alpine vb..

Bütçe :250 lira.

İlginize Çok Çok Teşekkür Ederim.

Hayırlı Günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bütçenizi biraz daha zorlarsanız yani bir 400-450 liraya çıkarsanız kaliteli bir sony xplod teyp ve hoparlör takımından sonra arabanızdan çok kaliteli ses alacağınızın garantisini verebilirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu alana kadar üstüne az daha koy git mp3 player lı aux ve usb çıkışı olan animasyon ekranlı bir pionner teyp al

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-deh-3450ub-pioneer-renkli-ekran-95566118/detay gibi mesela

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bütçenizi biraz daha zorlarsanız yani bir 400-450 liraya çıkarsanız kaliteli bir sony xplod teyp ve hoparlör takımından sonra arabanızdan çok kaliteli ses alacağınızın garantisini verebilirim...

Abi şimdilik 250 lirayı geçmiyecek ama sonradan ileriye dönük focal hoparlörler alabilirim.. Teşekkür ederim ilgin için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

düşünürsen eğer elimde jemason 7850 cd dvd çalar var usb kart girişli önceki araca almıştm ama 3-4 ay takılı kaldı satarkende ustnde gtmesin die almıştım.

Fiyat olarak nedir ?

Focus'unuzda orjinal teypten sonra farklılık olarak neler oldu mesela bass tiz gibi ?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat olarak nedir ?

Focus'unuzda orjinal teypten sonra farklılık olarak neler oldu mesela bass tiz gibi ?

Teşekkürler

şükrü bugün siteye celp kagıdın geldi hakkari dag komandosu olarak 20 gün az yapmışın seni geri cagırıyorlar sülüsünü yakodan al cumaya teslim ol birligine...yoksa kacak durumuna düşecekmişin... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şükrü bugün siteye celp kagıdın geldi hakkari dag komandosu olarak 20 gün az yapmışın seni geri cagırıyorlar sülüsünü yakodan al cumaya teslim ol birligine...yoksa kacak durumuna düşecekmişin... :kıhkıh:

Abi şöyle ciddi ortamda da bombayı koydun gittin :) 460günün izin almadan askerliğimi bitirdim yani abi Erzurum'da:)

Ama yine olsa yine giderim vatani görev için :) Gittiğimde 89 kiloydum geldiğimde 70 kiloya düştüm tüysiklet oldum şimdi 78 kiloyum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam focus'a takmadım bundan önceki aracım r19 da kullandım 2 adet rancher marka 50 tl lik hoparlör wardı arabayı inletiyodu bass. bikeresindede yegenimin sünnet dügününde konvoydan sonra saz olmadıgı için o kalabalıgı coşturmuştum satma nedenimde focus'un orjinal douple teyip olması. yeni sistem double teyip alcam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.