Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Plasti Dip Uygulaması

Murat K.

Önerilen Mesajlar

Ferhat abi yapta görelim şundan aa pardon sende krom çıta yoktu değilmi pardon

İyikide yok olsaydı bide onu matlaştırıp siyaha boyayacam diye uğraşıcaktım.Hem çok mattah bi şey değil istesem 80 liraya satıyorlar.

Aydının adamı patronuna selam söyle :)

Sende olmayıpta bende olanları saydırtma bana şimdi :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz arabaya beyaz jant olur mu yahu

Dedim ya beyaz a siyahta olur beyazda ama dediğiniz gibi sanki mat siyah daha hoş durur.Biraz araştırıcam ve uzun vadede dayanıklı bir ürünse jantlarımı mat siyah yapmayı düşünüyorum.

Aydın bu arada bu adamların merkezi izmirdeymiş bi gün müsait olduğunda beraber gidelim forum dan geldiğimizi söyliyelim görüşelim bilgi alalım detaylarını ve fiyatlarını öğrenelim bir de kampanya istiyelim.Forumda benim gibi yapmak istiyen arkadaşlara hem fikir olsun hemde bi güzellik ne dersin :)

Çok mu emir vaki oldu ne :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dedim ya beyaz a siyahta olur beyazda ama dediğiniz gibi sanki mat siyah daha hoş durur.Biraz araştırıcam ve uzun vadede dayanıklı bir ürünse jantlarımı mat siyah yapmayı düşünüyorum.

Aydın bu arada bu adamların merkezi izmirdeymiş bi gün müsait olduğunda beraber gidelim forum dan geldiğimizi söyliyelim görüşelim bilgi alalım detaylarını ve fiyatlarını öğrenelim bir de kampanya istiyelim.Forumda benim gibi yapmak istiyen arkadaşlara hem fikir olsun hemde bi güzellik ne dersin :)

Çok mu emir vaki oldu ne :)

Bayramdan sonra olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park etmeyi beceremeyen icin belki 1 gün gider

Park etmeyi becremeyenenin jantına orjinal karbon kaplasan onuda cizer.

Sabahtan beri araştırma yapıyorum ve bu ürünün plastik aksamlar dışında daha sonralarında sökülme bozulma gibi etkilerininden bahsediyorlar.Fakat bir kesim ise bunun tamamiyle yapım aşamasında gerekli bekleme sürelerinin beklenmeyip art arda yüzeye sıkılması yüzünden olduğunu söylüyor.İşin açıkçası baya bir kafam karıştı en garantisi ben bunun beyazından alıp bir kaç parçaya uygulayıp uzun vadede sonucu görmek olucak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce telefon açıp görüştüm normalde kargo dahil 58 tl imiş siz gelip alıcaksanız 50 tl olur dedi bende focusclup üyesi olduğumu forumdaki diğer arkadaşların benden haber beklediğini söyledim ona göre bize özel bir indirim yaparsınız dedim konuşuruz dediler :)

Ben şimdi çıkıyorum bu konuyla ilgili merak eden arkadaşlara ilk fırsatta dönüş yapıcam.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Altı üstü kaç para?

Bukadar araştırma zaten zevk işi,al yap derim.

söktükten sonra leke falan kalır mı ki?

kül kahveye siyah nasıl olur? :) ben bunu kendim yapamam ki :) balıkesirde de nerde bulcaz bunu yapacak adam :) daha başlamadan yattı benim iş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.