Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Led Sinyaller

Önerilen Mesajlar

Forum da bir arkadaştan ilham alıp yaptığım ve sonucunu çok beğendiğim led sinyal uygulaması

İlk olarak dikiz aynaları sökülüyor ve sonrasında sinyallerin takılı olduğu kutu

20120629170932.jpg

Led hazırlandı ve kutuya girmeye hazır

20120629171446.jpg

Led biraz zor olsada içeriye iktirerek takıldı

20120629171919.jpg

Ve sonuç ne yalan söyliyim ben çok beğendim çok içime sindi

20120629195534.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Video koyucamda akşam üstü daha iyi çıkar şimdi güneşin alnında hoş görünmez.

Ulen varya durur durur dersin artık.

Allahtan sakız vardı ağzımda ilk zamanlar unutuyordum video çekerken telefon ağzımın dibinde tüm nefes alış verişim çıkıyordu düşünsene videoda nefes sesleri sapık gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o noktaya kadar anca gidiyor sonrası çok dar iktirmemize rahmen gitmedi daha fazla

Halbuki daha şişik bir yapısı var, bu yüzden merak etmiştim. Ama itiraf edeyim, arkadaki reflektörlerden daha şık olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Halbuki daha şişik bir yapısı var, bu yüzden merak etmiştim. Ama itiraf edeyim, arkadaki reflektörlerden daha şık olmuş.

reflektörleri bu gün söküp iptal ettim zaten çok içime sinmemişti benim asıl amacım sadece sinyallerdi arkadaş gazına kapıldım.Şimdi 2 reflektör siparişi verdim tanesi 60 tl den 120 tl :)(bu kadar pahalı olacağı aklıma gelmemişti)

Neydi o şarkı kendim ettim kendim buldum :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.