Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tiff Needell's Burning rubber serisi :D

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 32
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bagaja bi TDCİ motor atalım :D 189 hp olsun :D

Züpper olur tuttum bu fikri :) Hem yakıt hangisi daha uygun olursa onu alırız o zaman. bazan lpg bazan mazot :D:)

O değilde, hız sabitleyici demiştin ya diğer F3 trend konusunda. Sahi onu nasıl kaça yaptırırız ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

300 liraya yapılıyormuş abi Gösterge paneli muhabbetini araştırırken öğrendim. Ama sende olurmu bilmiyorum 1,4 modellerde CC olan donanım pakedi varsa olur. Tesisat çekilip tuşlar takılıyor direksiyona beyin yeni baştan programlanıyor. İşlem tamamdır. Ancak ECUnun desteklemesi gerekiyor. onun içinde 1,4 motor seçeneğinde CC olan donanım olması gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Züpper olur tuttum bu fikri :) Hem yakıt hangisi daha uygun olursa onu alırız o zaman. bazan lpg bazan mazot :D:)

O değilde, hız sabitleyici demiştin ya diğer F3 trend konusunda. Sahi onu nasıl kaça yaptırırız ? :D

Abim uzun yola nekadar sürede çıkıyorsun..Eğer uzun vadede sende kalacaksa düşün yoksa bulaşma derim..Orjnal gibi istersen parçaları bulmakda zahmen çekersin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abim uzun yola nekadar sürede çıkıyorsun..Eğer uzun vadede sende kalacaksa düşün yoksa bulaşma derim..Orjnal gibi istersen parçaları bulmakda zahmen çekersin.

Uzun yola yılda 1 bilemedin 2 kez çıkıyorum. Hoş focusu aldıktan bu yana 3 kez uzun yola çıktım ama :) isitisnaydı bu :)

Evi değiştirme durumum var bu aralar. Oturduğum eve müşteri var, eğer istediğim fiyata satarsam daha büyük m2 li ve merkezi sistemli daha güzel bi daire buldum seneye teslim oraya geçicem. Eğer o iş olursa rahat bi 5 sene daha binerim buna sanırım. :D Olmazsa heran herşey olabilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlısı diyelim abicim diğer CC hakkındaki soruna cevap yazdım bir önceki sayfada kaldı :)

Evet okudum sağolasın. Son mesajım aslında biraz o yorumuna atıfta bulunmak içindi. Yani uzun vadede aracımı değiştirmezsem bu CC işini ciddi ciddi düşünürüm. Ama ev değişme işi askıya alınırsa sene sonu kampanyalarında herşey olabilir. yeni bi 2,5 belkide 2,5 dan 3 :D

CC işine niyetlenirsem senin kafanı ağrıtırım tekrar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun yola yılda 1 bilemedin 2 kez çıkıyorum. Hoş focusu aldıktan bu yana 3 kez uzun yola çıktım ama :) isitisnaydı bu :)

Evi değiştirme durumum var bu aralar. Oturduğum eve müşteri var, eğer istediğim fiyata satarsam daha büyük m2 li ve merkezi sistemli daha güzel bi daire buldum seneye teslim oraya geçicem. Eğer o iş olursa rahat bi 5 sene daha binerim buna sanırım. :D Olmazsa heran herşey olabilir :D

Kayseri'de küçük ev yok zaten :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.